Zasięg Działania

Kurs szkolenia henna pudrowa brow nitkowanie Przasnysz

Z których zabiegów ze stylizacji brwi chcesz się przeszkolić? Brow henna? Regulacja, nitkowanie? Microblading? Henna klasyczna lub henna pudrowa? Wszystkie te kursy są dostępne w naszej Akademii. Zapraszamy do zapisów. Jeśli potrzebujesz porady, od jakich kursów zacząć i jak uzyskać na nie dofinansowania, zadzwoń do nas, a my udzielimy Ci wszystkich informacji. Z naszą pomocą możesz stać się specjalistką w zakresie stylizacji brwi i osiągnąć duży sukces w Przasnyszu i okolicach (a tak naprawdę wszędzie, gdzie zechcesz, ponieważ nasz certyfikat ważny jest także za granicą!). Zapraszamy!

Zostań stylistką brwi – zapisz się na szkolenia w okolicach Przasnysza! Tel. 508 432 032

Szkolenia henna pudrowa Przasnysz

Być może najbardziej interesuje Cię szkolenie z henny pudrowej. Jeśli tak, to świetnie się składa, bo to właśnie szkolenie jest w naszej Akademii realizowane stosunkowo często. Nie ma w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę zainteresowanie, które budzi w ostatnim czasie ten zabieg. Henna pudrowa stała się atrakcyjną alternatywą dla klasycznej henny, ponieważ ma względem niej przewagę w kilku ważnych aspektach.

Kurs henna pudrowa Przasnysz

Na kursie henny pudrowej dowiesz się między innymi tego, na czym polega zabieg henny pudrowej, czym różni się od klasycznej henny, jakie daje korzyści klientce i samym brwiom, jak należy dbać o brwi po zabiegu i jak często trzeba go powtarzać. Oczywiście poznasz też wszystkie pozostałe informacje niezbędne stylistce brwi, m.in. o używanych kosmetykach i akcesoriach, o stanowisku pracy i jak je przygotować, o zasadach BHP. Wiedza zdobyta na kursie henny pudrowej nie ogranicza się jedynie do samego zabiegu. Dowiesz się dużo na temat samych brwi – ich anatomii i geometrii oraz o tym, jak dobierać ich kształt, styl, grubość i kolor do urody klientki. To cenne informacje, które pomogą Ci wyspecjalizować się w swoim zawodzie.

Szkolenia z laminacji brwi Przasnysz

W niedużej odległości od Przasnysza możesz też wziąć udział w profesjonalnych szkoleniach z laminacji brwi. Możesz połączyć je z innymi szkoleniami dostępnymi w naszej Akademii. Zdobyta wiedza pozwoli Ci lepiej trafiać w potrzeby i oczekiwania klientek, a Ty zagwarantujesz sobie sukces w branży kosmetycznej – niezależnie od tego, czy zatrudnisz się w salonie piękności, czy założyć swoją własną działalność.

Szkolenia brow henna Przasnysz

Jeśli chodzi o szkolenia Brow Henna, to one także obejmują szeroki zakres wiedzy ogólnej o pielęgnacji brwi, o tym, jak dbać o ich kondycję, a nie tylko wygląd. Praktyczna nauka wykonywania zabiegu jest możliwa dzięki ćwiczeniom na modelkach. Ta możliwość jest wliczona w cenę szkolenia, ponieważ zależy nam na tym, aby jak najlepiej przygotować nasze kursantki do pracy. A do tego konieczne jest przećwiczenie zabiegu pod okiem instruktorki, która będzie mogła wskazać wszystkie niedociągnięcia i pomóc udoskonalić technikę.

Nitkowanie brwi kurs Przasnysz

W Przasnyszu na pewno jest też zapotrzebowanie na zabieg nitkowania brwi (i nitkowania twarzy). Nie zostań w tyle – zaoferuj ten zabieg swoim klientkom, zanim znajdą go w innym salonie kosmetycznym! Na naszym kursie nauczysz się, jak wykonywać nitkowanie dla najlepszych efektów, precyzyjnie, profesjonalnie i bezboleśnie. Poznasz ten zabieg od A do Z i zdobędziesz kolejne cenne kompetencje.

Zapraszamy osoby zainteresowane naszymi kursami do zapisów! Tel. 508 432 032