BROW HENNA

Szkolenie stylizacji brwi Brow Henna  przeznaczone jest dla osób początkujących, rozpoczynających swoją przygodę z brwiami jak również dla osób, które już zajmują się stylizacją brwi i chcą poszerzyć ofertę usług w swoim gabinecie kosmetycznym. Zabieg henny pudrowej  jest idealnym uzupełnieniem zabiegów stylizacji rzęs . Pozwala w dosyć szybkim czasie zyskać grono stałych zadowolonych klientek. Kurs stylizacji brwi metodą Brow Henna to innowacyjna metoda bezinwazyjnej stylizacji brwi, świetna alternatywa dla makijażu permanentnego. Henna utrzymuje się nawet do 6 tygodni. Zabieg ten służy również pielęgnacji , regeneracji oraz odbudowaniu brwi naturalnych.

Brow Henna została opracowana na naturalnych składnikach, które pozwalają zabarwić nie tylko włosy , ale i skórę. Udowodniono, że Brow Henna również delikatnie dba o zniszczone i słabe włoski, przywraca wzrost brwi nawet o 60% .

Zabarwienie brwi z henną BH pozwala uzyskać efekt ,, bio ‘’ tatuażu na skórze od 5 do 14 dni i do 6-7 tygodni na włosach. Specjalna formuła pozwala zabarwić nie tylko włosy ale również odcień skóry, zapewniając nienaganny kształt, nawet jeśli włosy w tej strefie czasowo lub na stałe nie rosną.


Część I TEORETYCZNA


Zapoznanie z produktami marki Brow Xenna
BHP stylistki oraz stanowiska pracy 
Budowa i struktura włosa
Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu
Omówienie palety kolorystycznej produktów

Etapy zabiegu
Wskazania pielęgnacyjne
Geometria i architektura brwi na wszystkie sposoby (suwmiarką, nicią barwiącą oraz linijką do brwi)
Rysunek wstępny
Różnice między farbką a henną pudrową
Sposoby rozrabiania henny

Część II PRAKTYCZNA – PRACA NA MODELKACH
Przygotowanie klientki do zabiegu

Analiza brwi modelki oraz przeprowadzenie odpowiedniego wywiadu
Dobór kolorystyczny

Rysunek wstępny
Obrysowanie brwi pastą
Wykonanie zabiegu krok po kroku
Regulacja brwi

Cena szkolenia obejmuje: 

Materiały dydaktyczne, konspekty

Modelkę na szkolenie

Certyfikat uprawniający do pracy w zawodzie również za granicą 

W trakcie dnia szkoleniowego zapewniamy ciepły posiłek. Napoje, słodki poczęstunek oraz kawę i herbatę.

Stałe wsparcie instruktora 

– 10% rabatu na kolejne dowolne szkolenia w Akademii Patrycja Zielińska Lashes & Brows

– 10% rabatu na zakupy produktów marki Brow Xenna

Chcę zrobić kurs

Szczegóły

Rezerwuj lub zadzwoń +48 508 432 032

Kilka słów o mnie

Muszę się przyznać, że jestem zdecydowaną pasjonatką rzęsowego i brwiowego szaleństwa. Całe moje życie zawodowe uzależniłam od działań związanych ze szkoleniem, przekazywaniem wiedzy wszystkim zainteresowanym, drogim mojemu sercu podopiecznym. Przez wiele lat zdobywałam doświadczenie, niezbędną wiedzę oraz specjalistyczne umiejętności w oparciu o pracę z marką Secret Lashes. Jestem certyfikowanym instruktorem marki Secret Lashes. Codziennie pracuję nad tworzeniem naturalnego piękna brwi i rzęs, oferuję szeroką gamę szkoleń oraz usług opartą o wieloletnią współpracę z cenioną na świecie, wyjątkową marką, Secret Lashes.

Poznaj szczegóły kursu,
skontaktuj się z nami

Zdobądź umiejętności,
które odmienią Twoje życie

Muszę się przyznać, że jestem zdecydowaną pasjonatką rzęsowego i brwiowego szaleństwa. Całe moje życie zawodowe uzależniłam od działań związanych ze szkoleniem, przekazywaniem wiedzy wszystkim zainteresowanym, drogim mojemu sercu podopiecznym.

Przez wiele lat zdobywałam doświadczenie, niezbędną wiedzę oraz specjalistyczne umiejętności w oparciu o pracę z marką Secret Lashes. Jestem certyfikowanym instruktorem marki Secret Lashes. Codziennie pracuję nad tworzeniem naturalnego piękna brwi i rzęs, oferuję szeroką gamę szkoleń oraz usług opartą o wieloletnią współpracę z cenioną na świecie, wyjątkową marką, Secret Lashes.

Chcę zrobić kurs

Poznaj opinie
naszych klientek

4,8 Google
Zobacz wszystkie
Agata Witkowska

Ukończyłam szkolenie 5 dniowe ze stylizacji rzęs. Pani Patrycja świetna w swoim fachu, idealnie przekazuje wiedzę i ćwiczenie praktyczne jest przyjemnością. Polecam z całego serca i na pewno wrócę na inne szkolenia. 🙂

Renata Stormin

Bardzo fajne, chociaż bardzo wymagające szkolenia. Pani Patrycja jest super, ma podejście do ludzi i umie przekazać wiedzę. Jestem bardzo zadowolona.

Anya Olenyn

Skończyłam kurs Expert i jestem bardzo zadowolona z nego. Polecam z całego serca i na pewno wrócę na inne szkolenia. To było najlepsze szkolenie🤗 Dzięki @patrycja_secretlashes już umiem zrobić oko klientki podkreślonym, które z pewnością zwróci na siebie uwagę Chociaż robienia kępek to cała tragedia, daliśmy radę😅👌 Od siebie to mogę tylko podziękować za wspaniały wspólnie spędzony czas🕊