Zasięg Działania

Kurs szkolenia henna pudrowa brow nitkowanie Ostrołęka

W jaki sposób można zdobyć nowe kwalifikacje i poszerzyć swoje umiejętności? Najlepszym, najszybszym i najbardziej efektywnym sposobem jest zapisanie się na kurs lub szkolenie w wybranej tematyce. To popularna forma edukacji, z której warto korzystać, kiedy chce się zmienić kierunek swojej kariery lub po prostu wzbogacić zasoby swojej wiedzy.

Zapraszamy do Akademii Patrycja Zielińska na kurs lub szkolenie z henny pudrowej, nitkowania oraz innych metod pielęgnacji i stylizacji brwi. Na nasze szkolenia zapisują się osoby z całego regionu, dlatego jeśli mieszkasz w Ostrołęce lub okolicach, nasza oferta może Cię zainteresować.

Zapisz się na szkolenie ze stylizacji brwi – henna pudrowa i nie tylko. Tel. 508 432 032

Szkolenia henna pudrowa Ostrołęka

Jak wyglądają szkolenia z henny pudrowej? Dzielą się na dwie części – część teoretyczną i praktyczną. Podczas części teoretycznej uczestniczki dowiadują się wszystkiego o zabiegu i wykorzystywanych w nim kosmetykach. Poznają też zasady BHP, uczą się właściwie przygotowywać stanowisko pracy, dowiadują się, jakie są przeciwwskazania do zabiegu, jakie są jego etapy i na czym dokładnie polegają oraz jakie mają być jego pożądane efekty. Następnie w części praktycznej uczestniczki ćwiczą metodę na modelkach, cały czas przy wsparciu i kontroli instruktorki.

Kurs henna pudrowa Ostrołęka

Jakie praktyczne umiejętności zdobywa się na kursie henny pudrowej? Po ukończeniu kursu uczestniczka będzie wiedziała jak:

  • przygotować stanowisko pracy,
  • przygotować klientkę do zabiegu,
  • przeprowadzić wywiad z klientką i wykonać analizę brwi,
  • dobrać kolory,
  • wykonać rysunek wstępny i obrysować brwi pastą,
  • wykonać właściwy zabieg krok po kroku,
  • wyregulować brwi,
  • poinstruować klientkę o metodach pielęgnacji brwi po zabiegu.

Dzięki temu każda kursantka staje się specjalistką w zakresie henny pudrowej i będzie mogła nie tylko przeprowadzać zabieg na wysokim poziomie, ale także służyć pomocą i poradą w kwestii stylizacji brwi.

Nigdzie w Ostrołęce nie znajdziesz lepszego kursu, który tak dobrze przygotuje Cię do pracy z klientkami, dlatego zapisz się do nas już teraz!

Szkolenia z laminacji brwi Ostrołęka

Nasza Akademia oferuje również popularne w ostatnim czasie szkolenia z laminacji brwi. To metoda pielęgnacji, która zyskuje coraz szersze grono wielbicielek. Polega na regeneracji i odżywieniu naturalnych brwi. Podczas pielęgnacji włoskom nadaje się odpowiedni kierunek wzrostu, nawilża się je i odżywia, dzięki czemu stają się silniejsze, błyszczące i zwiększają swoją objętość. Warto zaoferować tę metodę pielęgnacji w swoim gabinecie w Ostrołęce.

Szkolenia brow henna Ostrołęka

Jeśli zatem szukasz szkolenia brow henna lub innego szkolenia w zakresie stylizacji brwi w okolicach Ostrołęki, poznaj dokładniej naszą ofertę i zapisz się na szkolenie, które najbardziej Ci odpowiada. Oferujemy także szkolenia łączone, podczas których można się nauczyć kilku różnych technik. Cena jest wtedy niższa, a czas szkolenia skraca się (część teoretyczna dotycząca BHP czy stanowiska pracy jest wtedy przeprowadzana tylko raz, co pozwala oszczędzić czas).

Nitkowanie brwi kurs Ostrołęka

Warto też zainteresować się metodą nitkowania brwi, czyli regulacji za pomocą nici bawełnianej. Wiele osób preferuje tę metodę od tradycyjnej regulacji, dlatego zachęcamy do uczestniczenia w kursie, który pozwoli poszerzyć ofertę gabinetu i dostosować ją do oczekiwań klientek.

Zapraszamy do zapisów na kursy osoby z Ostrołęki oraz z całego regionu!