Zasięg Działania

Wybielenie zębów szkolenia Warszawa

Kto nie marzy o pięknych, śnieżnobiałych zębach? Każdy z nas chciałby móc pochwalić się estetycznym, atrakcyjnym uśmiechem. Niestety dieta, używki, a często po prostu indywidualne cechy sprawiają, że na zębach pojawiają się przebarwienia. Coraz więcej osób szuka skutecznych metod wybielania i stawia kosmetyczne wybielanie zębów. Zapraszamy na szkolenia z tej metody, które odbywają się w Warszawie. Stanowisko do wybielania zębów można bez problemu otworzyć w gabinecie kosmetycznym, oferując klientom dodatkową, atrakcyjną usługę.

Wybielanie zębów szkolenia Warszawa

Dlaczego warto zainteresować się usługą wybielania zębów? Szkolenia z tego zabiegu otwierają zupełnie nowe możliwości w zakresie funkcjonowania salonu kosmetycznego. Poza zabiegami oferowanymi do tej pory, można zachęcić zarówno stałych, jak i nowych klientów do skorzystania z nowej, bardzo popularnej usługi. Szkolenia z wybielania zębów są regularnie organizowane w Warszawie w naszej Akademii. Czego można się na nich nauczyć?

Wybielanie zębów szkolenie Warszawa

Szkolenie z wybielania zębów obejmuje część teoretyczną i praktyczną. W części teoretycznej kursanci zdobywają wszystkie niezbędne informacje dotyczące procedury kosmetycznego wybielania zębów:

  • wskazania i przeciwwskazania do zabiegu,
  • etapy i sposób przeprowadzania zabiegu,
  • działanie żelu wybielającego i lampy LED,
  • sposób pielęgnacji zębów po zabiegu – zalecenia,
  • kwestie formalne po stronie klienta oraz osoby wykonującej zabieg.

Po przygotowaniu teoretycznym przychodzi czas na praktykę. Każdy kursant samodzielnie przeprowadza zabieg wybielania zębów pod okiem instruktora. Uczy się odpowiedniego przygotowania stanowiska pracy, właściwego przeprowadzania kolejnych etapów zabiegu, techniki nakładania żelu i obsługi lampy oraz porządkowania stanowiska po zakończeniu wybielania zębów. Dzięki takiemu przygotowaniu może bezpiecznie i skutecznie zacząć wykonywać zabiegi samodzielnie w swoim salonie.

Szkolenie wybielanie zębów Warszawa

Każda osoba, która ukończy nasze szkolenie z wybielania zębów w Warszawie, otrzymuje certyfikat poświadczający nabyte umiejętności, pełen pakiet materiałów szkoleniowych oraz merytoryczne wsparcie instruktora na wypadek gdyby po kursie pojawiły się jeszcze jakieś pytania. Podczas dnia szkoleniowego na kursantów czekają przekąski, napoje oraz ciepły posiłek. Dbamy o przyjazną atmosferę na naszych kursach oraz maksymalnie komfortowe warunki.

Szkolenia z wybielania zębów w Warszawie

Dzięki szkoleniom z wybielania zębów w Warszawie możesz obrać zupełnie nowy kierunek w swojej działalności. Kosmetyczne wybielanie zębów to metoda, która cieszy się rosnącą popularnością i coraz chętniej korzystają z niej osoby dbające o swój wygląd. Zabieg ten jest zbliżony do wybielania wykonywanego w gabinetach stomatologicznych. Również wykorzystuje specjalistyczny żel wybielający. Jest on nakładany na zęby, a następnie aktywowany światłem LED z ustawionych pod odpowiednim kątem lamp. Substancje zawarte w żelu powodują stopniowe rozjaśnianie przebarwień, nawet tych wyjątkowo uciążliwych, z którymi walczyło się przez lata. Żadna pasta do zębów ani inne domowe metody wybielania nie dadzą tak szybkich i widocznych efektów jak metoda Secret White, której uczymy w naszej Akademii. Zęby rozjaśniają się nawet o kilka odcieni. Jeśli odpowiednio dba się o efekty i stosuje do wszystkich zaleceń, zabiegu nie trzeba powtarzać przez wiele miesięcy, bo zęby wciąż prezentują się estetycznie.

Szkolenie z wybielania zębów Warszawa

Podczas szkolenia z wybielania zębów w Warszawie można dowiedzieć się bardzo wiele o samym procesie powstawania przebarwień. To także jest ważne, ponieważ pomaga w profilaktyce i ułatwia przedłużenie efektu wybielania. Zwykle źródłem przebarwień są nawyki żywieniowe i używki: kawa, herbata, silnie barwiące produkty spożywcze (kolorowe napoje, warzywa i owoce), palenie papierosów. Na powstawanie przebarwień wypływają także nawyki higieniczne – nieodpowiednie szczotkowanie zębów, nieużywanie nici dentystycznej, zły dobór pasty do zębów. Skumulowanie tych czynników przez lata może wpłynąć na to, że zęby są pożółkłe lub poszarzałe i ciężko jest je rozjaśnić w domowych warunkach.

Po wybielaniu zębów w gabinecie kosmetycznym można się cieszyć efektem naprawdę długo, jeśli w parze pójdą pewne zmiany nawyków, np. mniejsza częstotliwość picia kawy lub lepszy sposób czyszczenia zębów. Oprócz tego ważne jest, aby ściśle stosować się do zaleceń bezpośrednio po zabiegu, tzn. unikać barwiących produktów, nie palić papierosów.

Wszystkie te informacje są przekazywane podczas szkolenia z wybielania zębów, tak aby kursanci mogli potem odpowiednio edukować swoich klientów i pomagać im w dbaniu o piękny uśmiech. Jeśli chcesz stać się specjalistą od tej metody, zapisz się na szkolenie z wybielania zębów. Warszawa i okolice, a także pozostałe regiony Polski – ta oferta skierowana jest do wszystkich zainteresowanych wysokiej jakości szkoleniem, niezależnie od miejsca zamieszkania. Zapraszamy do kontaktu!