Zasięg Działania

Wybielanie zębów szkolenia Warszawa

Kosmetyczne wybielanie zębów to zabieg, który cieszy się coraz większą popularnością. Jego efekty są bardzo satysfakcjonujące – zęby mogą rozjaśnić się nawet o kilka odcieni. Jest to metoda bezpieczna i szybka, a ceny zabiegów są coraz atrakcyjniejsze. Dlatego też jest to doskonały pomysł na rozszerzenie swojej działalności w zakresie usług kosmetycznych. Szkolenia z wybielania zębów w Warszawie są organizowane przez naszą Akademię. Jeśli chcesz poznać bliżej tę metodę i włączyć ją w ofertę usługową swojego gabinetu, zapisz się – zapraszamy!

Na czym polega kosmetyczne wybielanie zębów?

Metoda wybielania zębów, o której tutaj mowa, polega na wykorzystaniu specjalnego żelu wybielającego oraz lamp LED. Pod wpływem światła emitowanego przez lampy aktywują się substancje zawarte w nakładanym na zęby żelu wybielającym. Metoda ta jest zbliżona do wybielania stosowanego w gabinetach stomatologicznych. Tutaj także wykorzystywane są lampy LED oraz żel o precyzyjnie skomponowanym składzie.

Zalet wybielania zębów jest całe mnóstwo. Ta pierwsza, najbardziej oczywista, to skuteczne rozjaśnienie zębów nawet o kilka tonów. Ale warto też wspomnieć o tym, że jest to metoda bardzo bezpieczna, a zabieg jest całkowicie bezbolesny, trwa krótko i nie wymaga żadnych szczególnych przygotowań. Po wybieleniu zębów należy stosować się do listy zaleceń (m.in. unikać barwiących pokarmów i palenia papierosów bezpośrednio po zabiegu), dzięki czemu efekt może się utrzymać naprawdę długo.

Wybielanie zębów szkolenia Warszawa

Bardzo ważne jest to, aby zabieg wybielania zębów wykonywała osoba odpowiednio przeszkolona i przygotowana zarówno merytorycznie, jak i praktycznie. Podczas szkolenia z wybielania zębów metodą SECRET WHITE, kursanci zdobywają niezbędną wiedzę o samym zabiegu, o przeciwwskazaniach do jego wykonania i zaleceniach pozabiegowych. Dzięki tremu są dobrze przygotowani nie tylko do bezpiecznego i efektywnego wykonania całej procedury, ale także do tego, aby odpowiednio zadbać o klienta i przekazać mu wszystkie potrzebne informacje oraz wskazówki.

Podczas szkolenia z wybielania zębów kursanci:

  • poznają skład i sposób działania żelu wybielającego,
  • zapoznają się z mechanizmem działania oraz obsługą lampy LED,
  • poznają wskazania i przeciwwskazania do wykonania wybielania zębów,
  • uczą się kolejnych etapów wykonywania zabiegu – najpierw w formie teoretycznej i obserwując jego wykonanie, a następnie w praktyce,
  • zdobywają wiedzę o różnych przyczynach powstawania przebarwień zębów, ich rodzajach oraz sposobach na zapobieganie przebarwieniom,
  • dowiadują się, w jaki sposób należy pielęgnować zęby po zbiegu wybielania, aby maksymalnie wydłużyć efekt,
  • zapoznają się z zasadami BHP oraz innymi zasadami obowiązującymi w gabinetach kosmetycznych, gdzie przeprowadzane jest wybielanie zębów,
  • zdobywają informacje o aspektach prawnych związanych z zabiegiem wybielania oraz o formalnościach, które musi wypełnić poddający się zabiegowi klient (formularz zgody) oraz przeprowadzający go specjalista (protokół kosmetycznego wybielania zębów).

Ponadto kursanci otrzymują cenne wskazówki dotyczące prowadzenia biznesu opartego na zabiegach wybielania, wraz z praktyczną nauką fotografowania efektów i skutecznego promowania swoich usług.

Nasze szkolenia odbywają się w profesjonalnie wyposażonym centrum szkoleniowym w Warszawie. Oferujemy dostęp do nowoczesnych technologii, bogatych materiałów szkoleniowych oraz – oczywiście – wiedzy i doświadczenia instruktora. Informacje zdobyte z pierwszej ręki, od doświadczonej w tym aspekcie osoby, to najlepszy sposób pozyskania nowej, cennej i sprawdzonej wiedzy.

Jak zapisać się na szkolenia z wybielania zębów w Warszawie?

Wystarczy wybrać jeden z terminów dostępnych w naszej Akademii i skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Jeśli aktualnie nie ma żadnych zaplanowanych szkoleń w kalendarzu, zachęcamy do kontaktu i deklaracji chęci udziału. Z pewnością poinformujemy wszystkich zainteresowanych, kiedy tylko pojawi się nowy termin.

Podczas szkolenia zapewniamy ciepły posiłek, a także napoje (zimne i ciepłe) oraz słodki poczęstunek Dbamy nie tylko o merytoryczną wartość szkolenia, ale także o dobrą, życzliwą atmosferę, tak aby każdy z naszych kursantów czuł się u nas swobodnie i komfortowo.

Po ukończeniu szkolenia otrzymuje się certyfikat potwierdzający kwalifikacje, a także 10% rabatu na inne szkolenia z oferty w Akademii Patrycja Zielińska Lashes & Brows. Być może szkolenie z wybielania zębów to tylko początek dłuższej drogi?

Oprócz tego zawsze dbamy o to, aby nasi kursanci mogli korzystać ze wsparcia merytorycznego po zakończeniu szkolenia. Jeśli pojawiają się jakiekolwiek dodatkowe pytania, zapewniamy stały kontakt z instruktorem, który chętnie pomoże stawiać pierwsze samodzielne kroki w nowej profesji.

Wszystkich interesowanych szkoleniami z wybielania zębów w Warszawie zachęcamy także do śledzenia naszej strony internetowej oraz kanałów social media, gdzie na bieżąco informujemy o terminach szkoleń i o atrakcyjnych promocjach w naszej Akademii.