Zasięg Działania

Szkolenia kursy makijaż permanentny brwi Łomianki

Nasza oferta kursów i szkoleń ze stylizacji brwi i rzęs jest bardzo szeroka. Zapraszamy w szczególności na szkolenia z makijażu permanentnego brwi. Ta metoda wymaga precyzyjnej wiedzy i umiejętności, a oferowane przez nas kursy przekazują te kompetencje w bardzo przystępny i skuteczny sposób. Zapraszamy osoby z Łomianek i okolic do zapisów.

Kursy i szkolenia kosmetyczne – makijaż permanentny brwi i nie tylko. Zapraszamy! Zapisy pod numerem tel. 508 432 032

Oferujemy wiele bogatych materiałów szkoleniowych oraz mnóstwo praktyki. Szybko opanujesz nowe kompetencje i będziesz mogła z pewnością siebie i entuzjazmem wykonywać makijaż permanentny brwi w swoim salonie piękności.

Szkolenia makijaż permanentny Łomianki

Makijaż permanentny pozwala oszczędzić dużo czasu każdego dnia, a do tego sprawia, że panie czują się komfortowo w każdej sytuacji. W pracy, w podróży, uprawiając sport, przy deszczowej pogodzie i w upale – nie muszą martwić się o jakość, trwałość i ogólnie wygląd swojego makijażu. To wygoda, na którą warto sobie pozwolić.

Stylistki brwi powinny jednak bardzo dokładnie przygotować się do wykonywania makijażu permanentnego brwi, ponieważ – jak by nie patrzeć – jest to forma tatuażu, a więc dość duża ingerencja w ciało klientki. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby uczestniczki naszych szkoleń zyskały szeroką, rzetelną wiedzę oraz bardzo dokładnie przećwiczyły zabieg, zanim zaczną go wykonywać w swoich gabinetach. Podczas szkolenia z makijażu permanentnego brwi kładziemy duży nacisk na praktykę. Każda kursantka, która otrzymuje certyfikat ukończenia kursu, jest rzetelnie przygotowana do samodzielnego wykonywania zabiegu.

Kurs makijażu permanentnego brwi Łomianki

Chcesz wziąć udział w kursie makijażu permanentnego w okolicach Łomianek? Na szczęście masz taką możliwość, ponieważ nasza Akademia jest zlokalizowana w niedużej odległości od Twojego miasta.

Możesz zapisać się na kurs:

  • dwudniowy (jeden dzień teorii, jeden dzień praktyki),
  • trzydniowy (jeden dzień teorii, dwa dni praktyki)
  • łączony – kilka metod stylizacji brwi podczas jednego kilkudniowego szkolenia.

Wybierz wariant, który najlepiej Ci odpowiada i zarezerwuj swoje miejsce na kursie w naszej Akademii. Szczegóły dotyczące cen i terminów szkoleń znajdziesz na naszej stronie. Chętnie też przedstawimy Ci wszystkie informacje telefonicznie, dlatego zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu!