Zasięg Działania

Szkolenia kursy makijaż permanentny brwi Kozienice

Jakie są cechy dobrego szkolenia? Przede wszystkim bogata i dobrze przekazywana wiedza oraz możliwość praktycznego wyćwiczenia umiejętności, której uczą się uczestnicy. Ważne jest także to, jakie są warunki w ośrodku szkoleniowym, jaka panuje atmosfera i jakie materiały szkoleniowe otrzymuje uczestnik. My wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i dlatego oferujemy szkolenia i kursy na najwyższym poziomie, które cieszą się bardzo dużą popularnością. 

Szeroka oferta kursów dla stylistek brwi i rzęs – zapisz się! Tel. 508 432 032

Mamy w ofercie między innymi kursy makijażu permanentnego, ale również inne szkolenia z zakresu stylizacji brwi i rzęs. Łatwo do nas dojechać z Kozienic oraz innych pobliskich miejscowości. Zapraszamy serdecznie do zapisów!

Szkolenia makijaż permanentny Kozienice

W przypadku szkoleń kosmetycznych bez wątpienia najważniejsza jest praktyka. Bo to umiejętność wykonywania zabiegu liczy się najbardziej, a nie teoretyczna wiedza na jego temat. Jednak wiemy doskonale, że to właśnie od teorii trzeba zacząć, aby odpowiednio przygotować kursantki do profesjonalnej i bezpiecznej pracy. Dlatego nasze szkolenia z makijażu permanentnego dzielimy na dwie części:

  • część teoretyczna, która ma za zadanie przybliżyć wiedzę o zabiegu i jego etapy, a także zwrócić uwagę na kwestie bezpieczeństwa, przeciwwskazań oraz pielęgnacji brwi po zabiegu – jest to część jednodniowa;
  • część praktyczna, na której uczestniczki samodzielnie wykonują zabieg i dochodzą w nim do wprawy; ta część może trwać jeden lub dwa dni, w zależności od wybranego wariantu szkolenia.

Nasze szkolenia kierujemy do osób z całego regionu, a uczestniczą w nich często również osoby z dalszych rejonów Polski. Jeśli mieszkasz w Kozienicach, możesz bez problemu wziąć udział w naszym szkoleniu – wystarczy się zapisać na dogodny dla Ciebie termin. 

Kurs makijażu permanentnego brwi Kozienice

Zarezerwuj sobie miejsce na profesjonalnym kursie makijażu permanentnego brwi i przekonaj się, jak wiele da Ci takie doświadczenie. Kurs to nie tylko nowe kompetencje potwierdzone certyfikatem, ale także szansa na zaczerpnięcie inspiracji od doświadczonej instruktorki oraz nawiązanie cennych znajomości w branży. Poznasz kosmetyki i akcesoria renomowanych marek i nauczysz się w pełni wykorzystywać ich potencjał. To da Ci możliwość zaoferowania klientkom zabiegów na najwyższym poziomie. Zapraszamy osoby z Kozienic oraz z innych miejscowości w okolicy Warszawy. Czekamy na kontakt!