Zasięg Działania

Szkolenia kursy makijaż permanentny brwi Grójec

Wiele osób interesuje się obecnie branżą beauty, ale nie wszyscy, dla których jest ona pasją, decydują się powiązać z nią swoją przyszłość zawodową. Dlaczego? Boją się, że nie sprawdzą się w zawodzie stylistki czy kosmetyczki, nie wierzą w swoje umiejętności lub martwią się, że nie zdołają znaleźć zatrudnienia lub zyskać odpowiedniej ilości klientek i klientów, aby móc utrzymać biznes. Te obawy mogą być jednak łatwo rozwiane. Tak naprawdę klucz do sukcesu w zawodzie stylistki brwi i rzęs to odpowiednie przygotowanie – czyli najprościej mówiąc, fach w ręku. Mając umiejętności i kompetencje, przy obecnym dużym zainteresowaniu usługami kosmetycznymi, jest się właściwie skazanym na sukces. Rynek wciąż nie jest jeszcze nasycony specjalistami w zakresie stylizacji brwi, stylizacji rzęs oraz innych zabiegów upiększających i kosmetycznych.

Jeśli chcesz dołączyć do grona osób, którym udało się odnieść w tej branży sukces, zapisz się na nasze szkolenia. Oferujemy między innymi szkolenia z makijażu permanentnego brwi, ale możesz też zacząć od podstawowych kursów stylizacji. Zapraszamy osoby z Grójca i okolic do zapisów!

Zapisy na szkolenia ze stylizacji brwi i rzęs – tel. 508 432 032. Czekamy na kontakt!

Szkolenia makijaż permanentny Grójec

Akademia Patrycja Zielińska oferuje profesjonalne szkolenia z zaawansowanych metod stylizacji – np. szkolenia z makijażu permanentnego – jak i podstawowe szkolenia dla osób początkujących. W naszej ofercie na pewno znajdziesz propozycję, która w pełni odpowie na Twoje potrzeby. Jeśli dopiero stawiasz pierwsze kroki w branży beauty – po raz pierwszy jako stylistka, a nie jako klientka – poprowadzimy Cię przez te pierwsze doświadczenia. Zaczniemy od teorii, zapoznamy Cię z zabiegami, z zasadami BHP, z kosmetykami i akcesoriami, a następnie pozwolimy Ci przećwiczyć wybrane zabiegi, aby nabrać w nich wprawy.

Kurs makijażu permanentnego brwi Grójec

Jeśli natomiast chcesz zdobyć bardziej zaawansowane umiejętności, zapisz się na jeden z naszych specjalistycznych kursów, np. na kurs makijażu permanentnego brwi. Dzięki bogatym materiałom szkoleniowym i wielu godzinom praktyki będziesz mogła później samodzielnie wykonywać specjalistyczne zabiegi w sposób efektywny i w pełni bezpieczny.

Zapraszamy do zapisów na nasze szkolenia osoby z Grójca oraz okolic. Zapoznaj się z ofertą szkoleniową i zadzwoń do nas, aby zarezerwować miejsce na kursie. Czekamy na kontakt! Tel. 508 432 032