Zasięg Działania

Szkolenia kursy makijaż permanentny brwi Garwolin

Jeśli stylizacja rzęs i brwi to kierunek, w którym zamierzasz się rozwijać, to na pewno szukasz różnego rodzaju kursów, szkoleń i warsztatów, które pozwolą Ci poszerzyć kwalifikacje i wyspecjalizować w konkretnych metodach. Takie kursy i szkolenia możesz znaleźć w okolicach Garwolina – w naszej Akademii, gdzie szkolimy w różnych metodach stylizacji brwi i rzęs. W ostatnim czasie bardzo wiele chętnych osób zapisuje się na nasze szkolenia z makijażu permanentnego brwi. To zaawansowana metoda stylizacji, która cieszy się coraz większą popularnością i zaufaniem klientek. Poznaj szczegóły szkolenia – treści, terminy i cennik – i zapisz się już teraz, aby wyspecjalizować się w tej wąskiej dziedzinie. Zapraszamy!

Zapisy na kursy makijażu permanentnego brwi – zapraszamy do kontaktu! Tel. 508 432 032

Szkolenia odbywają się w naszej Akademii w Warszawie, jednak odległość od Garwolina jest na tyle nieduża, że bez problemu mogą w nich uczestniczyć osoby z tego rejonu. Sprawdź, jak do nas dojechać, wybierz dogodny termin szkolenia i skorzystaj ze swojej szansy na rozwój!

Szkolenia makijaż permanentny Garwolin

Oferowane w Akademii szkolenia z makijażu permanentnego obejmują część teoretyczną i praktyczną. Uczestnicy poznają zabieg od podszewki, a także są zapoznawani z zasadami BHP, sposobem postępowania z kosmetykami i akcesoriami w gabinecie kosmetycznym oraz ze wskazaniami i przeciwwskazaniami do zabiegu. Następnie, w części praktycznej, samodzielnie wykonują makijaż permanentny brwi, co umożliwia im wyćwiczenie techniki. Oczywiście nad wszystkim przez cały czas czuwa instruktorka, która pomaga stawiać pierwsze kroki w zabiegu, a następnie udoskonalać technikę.

W okolicach Garwolina nie znajdziesz innego szkolenia na tak wysokim poziomie, o tak szerokiej treści i z tak bogatymi materiałami szkoleniowymi. Zapisując się do naszej Akademii, stawiasz na jakość szkolenia i solidną dawkę praktyki.

Kurs makijażu permanentnego brwi Garwolin

Jak zapisać się na nasz kurs makijażu permanentnego brwi w okolicach Garwolina? Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób: mailowo, telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Na naszej stronie znajdziesz informacje o planowanych kursach, a także cennik, zakres i inne niezbędne informacje. Na wszystkie dodatkowe pytania odpowiemy telefonicznie. Czekamy na Twoje zgłoszenie!