Zasięg Działania

Rzęsy brwi najlepsze szkolenia kursy Zielonka

Jako stylistka rzęs i brwi, powinnaś perfekcyjnie znać się na swoim fachu. Klientki Ci ufają i powierzają Ci swoją urodę. Musisz nie tylko znać wszystkie najpopularniejsze techniki stylizacji, ale także mieć wprawę i pewność siebie w wykonywaniu zabiegów. Powinnaś też dbać o zachowanie zasad BHP, a także o wygląd i organizację swojego stanowiska pracy. Żeby tego wszystkiego się nauczyć, warto wziąć udział w profesjonalnych kursach z rzęs i brwi. Zdobywa się na nich nie tylko umiejętności wykonywania zabiegów z zakresu stylizacji rzęs i brwi, ale także wiedzę teoretyczną, która pozwala na podwyższenie standardów usług.

Osoby z Zielonki gorąco zachęcamy do zapisania się na najlepsze szkolenia dostępne w okolicy. Szkolimy w zakresie rzęs i brwi, używając najlepszych kosmetyków i akcesoriów, wykorzystując wiedzę zdobywaną przez lata.

Zapisz się na najlepsze kursy z rzęs i brwi w okolicach Zielonki – tel. 508 432 032

Rzęsy najlepsze szkolenia Zielonka

Szkolenia z rzęs w naszej Akademii dostępne są w różnych formach. Oferujemy zarówno szkolenia z pojedynczych metod, jak i szkolenia łączone oraz kursy Expert ze wszystkich metod (są to szkolenia kilkudniowe). Zapraszamy osoby z Zielonki do zapisów – tak blisko od Twojego miejsca zamieszkania odbywają się najlepsze kursy prowadzone przez certyfikowaną instruktorkę. Koniecznie skorzystaj z tej szansy!

Rzęsy najlepsze kursy Zielonka

W zakresie rzęs nasze kursy obejmują:

 • metodę 1:1,
 • metodę Light Volume (2D-3D),
 • metodę Volume Russian Style (4D-8D),
 • metodę Blink&Express,
 • lifting rzęs.

Kursy łączone to metoda 1:1 – 2D-3D lub kurs z metod objętościowych 2D-3D, 4D-8D. Istnieje też możliwość uczestniczenia w kompleksowym kursie ze wszystkich metod. Wszystkie szczegóły chętnie przedstawimy podczas rozmowy – zadzwoń do nas i zapytaj o dostępne opcje!

Brwi najlepsze kursy Zielonka

Jeśli chodzi o kursy z brwi, najlepsze dostępne programy są realizowane w centrum szkoleniowym Akademia Patrycja Zielińska w oparciu o wieloletnie doświadczenie i współpracę z renomowanymi markami kosmetyków. Nie znajdziesz bardziej atrakcyjnej oferty ani w Zielonce, ani w okolicach!

Brwi najlepsze szkolenia Zielonka

Jakich metod można nauczyć się na naszych szkoleniach z brwi?

 • stylizacja brwi metodą włoskową,
 • microblading 6D,
 • laminacja brwi,
 • brow henna,
 • regulacja brwi i henna,
 • nitkowanie brwi.

W przypadku szkoleń z brwi również można łączyć kursy, aby za jednym razem zdobyć dwie lub więcej umiejętności i nie musieć dojeżdżać do naszego centrum szkoleniowego z Zielonki aż dwa razy. To oszczędność czasu oraz pieniędzy, którą z pewnością docenisz.

Szkolenia z liftingu rzęs Zielonka

Jeśli chcesz swoim klientkom w Zielonce zaoferować popularny ostatnio zabieg liftingu rzęs, masz szansę przeszkolić się w tej metodzie w naszej Akademii. Nauczymy Cię, jak sprawić, by naturalne rzęsy stały się odżywione, mocne i piękne. Dzięki temu staną się prawdziwą, naturalną ozdobą twarzy.

Kursy liftingu rzęs Zielonka

Kursy liftingu rzęs można odbywać pojedynczo lub w połączeniu z innymi szkoleniami. Praktycznym rozwiązaniem jest połączenie laminacji brwi i rzęs. Cel obu tych zabiegów jest podobny, w związku z czym część treści z tych szkoleń się pokrywa.

Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące dostępnych kursów oraz ich cen, zapoznaj się z informacjami na naszej stronie lub zadzwoń – tel. 508 432 032. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i polecimy najlepiej dobrane do Twoich potrzeb i oczekiwań szkolenia.