Zasięg Działania

Rzęsy brwi najlepsze szkolenia kursy Płock

Idąc do kosmetyczki, fryzjerki, manikiurzystki lub do jakiegokolwiek salonu urody zawsze chcemy, aby zajęła się nami osoba kompetentna, o dobrych kwalifikacjach, znająca się na rzeczy i używająca najlepszej jakości produktów. To całkiem naturalne, ponieważ chcemy płacić za najlepszą usługę, zadbać o swoje bezpieczeństwo i zapewnić sobie piękny efekt. Dlatego tak ważne jest, aby wszyscy przedstawiciele branży beauty uczestniczyli w najlepszych kursach i szkoleniach, stale uaktualniali i poszerzali wiedzę oraz ćwiczyli swoje umiejętności pod okiem instruktorów.

Zapraszam więc do uczestnictwa w najlepszych szkoleniach z rzęs i brwi skierowanych do osób z Płocka i okolic. Zachęcam do zapoznania się z ofertą!

Zadzwoń lub napisz: tel. 508 432 032, e-mail: szkolenia@patrycjazielinska.pl

Rzęsy najlepsze szkolenia Płock

Czego dowiesz się na naszych szkoleniach z rzęs? W zależności od tego, na które ze szkoleń się zapiszesz, możesz zdobyć podstawową wiedzę z zakresu zabiegów na rzęsy (metoda 1:1 dla początkujących) lub poszerzysz wiedzę już zdobytą i nabędziesz nowe umiejętności (metoda 1:1, metoda 2D-3D, metoda objętościowa, Blink & Express, Lash Lifting). Dzięki temu będziesz mogła zaoferować swoim klientkom w Płocku więcej atrakcyjnych zabiegów wykonywanych na najwyższym poziomie.

Rzęsy najlepsze kursy Płock

Dlaczego nasze kursy są najlepsze? Przede wszystkim dlatego, że korzystamy z najwyższej jakości produktów, dysponujemy doskonale wyposażoną salą szkoleniową, mamy wiedzę, umiejętności i doświadczenie, a ponadto oferujemy atrakcyjne zniżki i pakiety. Np. przy uczestnictwie w kilku kursach jednocześnie (kursy łączone) cena jest znacznie niższa, a po odbytym kursie dajemy 10% rabatu na kolejne w Akademii Patrycja Zielińska Lashes & Brows. Po kursie pozostajemy też do dyspozycji kursantek w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Dajemy im pełne wsparcie w rozwijaniu swojego biznesu i dbamy o to, aby realizowały usługi na najwyższym poziomie we własnych salonach.

Brwi najlepsze kursy Płock

Osobom z Płocka oferujemy również uczestnictwo w najlepszych kursach z brwi. Zabiegi na brwi cieszą się ogromną popularnością. Jednak również i konkurencja na rynku jest duża, dlatego warto mieć argumenty, którymi można przekonać klientki do swoich własnych usług. A takim argumentem bez wątpienia jest odbycie profesjonalnego kursu poświadczonego certyfikatem.

Brwi najlepsze szkolenia Płock

Jeśli chcesz stać się specjalistką od brwi, najlepsze szkolenia są dostępne w okolicy Płocka – w Akademii Patrycja Zielińska Lashes & Brows w Warszawie. Wystarczy tylko zapisać się na wybrane szkolenie (cała oferta znajduje się w zakładce CENNIK, a szczegółowych informacji chętnie udzielimy telefonicznie lub mailowo).

Szkolenia z liftingu rzęs Płock

W naszej ofercie można znaleźć również popularne ostatnio szkolenia z liftingu rzęs. Płock nie jest żadnym wyjątkiem – to miasto także nie oparło się modzie na piękne, naturalnie wyglądające rzęsy. Bardzo wiele pań poszukuje profesjonalnych zabiegów z liftingu rzęs, warto więc wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i włączyć tę usługę do swojej oferty. Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu Lash Lifting, na którym dowiesz się o tej metodzie wszystkiego.

Kursy liftingu rzęs Płock

Kursy liftingu rzęs pozwalają poznać tajniki metody, którą zainteresowała się bardzo mocno branża beauty w ostatnim czasie. Zabieg ten gwarantuje efekt pięknych i naturalnie wyglądających rzęs, bez konieczności doczepiania sztucznych. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak go przeprowadzać, weź udział w kursie – zapisz się już teraz, zapraszamy!