Zasięg Działania

Rzęsy brwi najlepsze szkolenia kursy Piotrków Trybunalski

Połącz pasję z dobrym i dochodowym zawodem. Jeśli interesujesz się kosmetyką, stylizacją i ogólnie pojętą urodą, możesz zapisać się na nasze szkolenia ze stylizacji brwi lub rzęs. Dzięki nim zdobędziesz umiejętności, które będziesz mogła wykorzystać w przyszłej pracy. A jednocześnie poznasz nowe osoby o podobnych zainteresowaniach i ambicjach. Zapraszamy wszystkich chętnych z Piotrkowa Trybunalskiego do zapisania się na nasze kursy:

  • stylizacji brwi,
  • stylizacji rzęs,
  • makijażu permanentnego,
  • nitkowania brwi i twarzy.

Poznaj ofertę szkoleń ze stylizacji brwi i rzęs i zapisz się! Tel. 508 432 032

Więcej szczegółów o różnych szkoleniach znajdziesz poniżej oraz w zakładce z ofertą na naszej stronie internetowej.

Rzęsy najlepsze szkolenia Piotrków Trybunalski

Jeśli chodzi o stylizację rzęs, to nasza oferta szkoleniowa jest naprawdę bardzo szeroka. Mogą z niej skorzystać w równym stopniu osoby początkujące, jak i stylistki rzęs już pracujące w tym zawodzie i poszukujące możliwości dalszego rozwoju.

Stylizacja rzęs to zarówno przedłużanie rzęs różnymi metodami, jak i zabiegi wzmacniające i pielęgnacyjne, np. lifting rzęs. Na szkoleniach z rzęs w naszej Akademii poznasz informacje leżące u podstaw zabiegów na rzęsach, czyli między innymi informacje o strukturze włosków, o używanych preparatach i kosmetykach, o etapach zabiegu, środkach ostrożności i przeciwwskazaniach. Poznasz również zasady BHP, zasady pracy na stanowisku stylistki oraz sposób dbania o kosmetyki i akcesoria.

Rzęsy najlepsze kursy Piotrków Trybunalski

Ale część teoretyczna to zaledwie fragment kursu dla stylistek rzęs. Daje solidne podstawy, ale przecież kluczowe jest przećwiczenie zabiegu, aby można było go wykonywać bezpiecznie, z pewnością siebie i z jak najlepszymi efektami. Kursy z rzęs mają więc wyodrębnioną część praktyczną, podczas której kładzie się szczególny nacisk na wyćwiczenie i udoskonalenie techniki. Cały zakres tej wiedzy i umiejętności oferujemy osobom z Piotrkowa Trybunalskiego i z całego regionu.

Brwi najlepsze kursy Piotrków Trybunalski

W Akademii uczymy również profesjonalnej stylizacji brwi, łącznie z zaawansowaną techniką jaką jest makijaż permanentny brwi. Nasze kursy mogą obejmować pojedynczą metodę stylizacji lub kilka metod. Dzięki temu w ciągu jednego kursu można zdobyć kilka umiejętności i potwierdzający je certyfikat.

Brwi najlepsze szkolenia Piotrków Trybunalski

Szkolenia ze stylizacji brwi, podobnie jak w przypadku rzęs, również prezentują zarówno teoretyczny, jak i praktyczny aspekt wykonywania zabiegów. W naszej Akademii stawiamy na dużą ilość praktyki, a niektóre ze szkoleń można wydłużyć np. o dodatkowy dzień ćwiczeń praktycznych na modelkach. Osoby z Piotrkowa Trybunalskiego mogą skorzystać z naszej oferty – z pojedynczych szkoleń lub szkoleń łączonych obejmujących kilka metod.

Szkolenia z liftingu rzęs Piotrków Trybunalski

Interesują Cię szkolenia z liftingu rzęs? A może przedłużanie rzęs różnymi metodami? U nas znajdziesz szkolenia lub pakiety szkoleń, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Przy wykupieniu szkoleń łączonych cena jest bardziej atrakcyjna, więc z pewnością jest to opcja warta przemyślenia.

Kursy liftingu rzęs Piotrków Trybunalski

Zarówno na kursy liftingu rzęs, jak i na inne kursy w Akademii możesz zapisać się telefonicznie lub wysłać do nas wiadomość (mail lub formularz kontaktowy na stronie). Masz pytania? Zadaj je! Chętnie na nie odpowiemy. Czekamy na kontakt!