Zasięg Działania

Rzęsy brwi najlepsze szkolenia kursy Ostrów Mazowiecka

Wymagania klientek salonów kosmetycznych są wysokie. Jest to zupełnie uzasadnione – przychodzą do takiego miejsca po to, aby podkreślić swoją urodę, płacą za to i oczekują satysfakcjonujących efektów. Jeśli chcesz spełniać te potrzeby, przyciągając do siebie kolejne klientki i sprawiając, że zostaną z Tobą na długo, zaoferuj im najlepszą jakość! Precyzyjne umiejętności i cenną wiedzę o stylizacji rzęs i brwi zdobędziesz na szkoleniach, które odbywają się w niedużej odległości od Ostrowi Mazowieckiej. Stylizacja rzęs i brwi to ciekawa, satysfakcjonująca i dochodowa ścieżka rozwoju zawodowego. Stań się specjalistką dzięki naszym kursom – zapraszamy do zapisów!

Zapisz się na szkolenie: rzęsy, brwi, różne metody. Zadzwoń: 508 432 032

Rzęsy najlepsze szkolenia Ostrów Mazowiecka

Nasza oferta kursów stylizacji rzęs obejmuje różne metody. Można zdecydować się na pojedynczy kurs z wybranego zabiegu lub wziąć udział w łączonym szkoleniu, gdzie poznaje się więcej metod i zdobywa kompleksową wiedzę o pielęgnacji i stylizacji rzęs.

  • przedłużanie rzęs metodą 1:1
  • przedłużanie rzęs metodą Light Volume 2D-3D
  • szkolenie łączone: metoda 1:1 + 2D-3D
  • przedłużanie rzęs metodą objętościową Volume Russian Style 4D-8D
  • szkolenie łączone z metod objętościowych: 2D-3D, 4D-8D
  • szkolenie z metody ekspresowej Blink&Express (przedłużanie rzęs w 30 minut)
  • szkolenie z liftingu rzęs

Jeśli szukasz w okolicach Ostrowi Mazowieckiej atrakcyjnej oferty szkoleń i kursów kosmetycznych prowadzonych przez certyfikowaną instruktorkę, zgłoś się do nas! Na pewno znajdziesz u nas propozycję, która spełni Twoje oczekiwania.

Rzęsy najlepsze kursy Ostrów Mazowiecka

Nasze kursy rzęs są najlepsze, ponieważ pracujemy na wysokiej klasy kosmetykach (współpracujemy z cenioną na rynku marką Secret Lashes), mamy bogato wyposażone, profesjonalne centrum szkoleniowe, przekazujemy konkretną i precyzyjną wiedzę i dbamy o nasze kursantki także po ukończeniu szkolenia, służąc poradą i informacją. Ponadto oferujemy 10% zniżki na kolejne kursy oraz pomoc w uzyskiwaniu dofinansowań.

Brwi najlepsze kursy Ostrów Mazowiecka

W Akademii Patrycja Zielińska możesz kompleksowo przeszkolić się w zakresie stylizacji brwi. Podobnie jak w przypadku rzęs, istnieje możliwość wybrania pojedynczego kursu lub formy łączonej. W okolicach Ostrowi Mazowieckiej nie znajdziesz bogatszej i atrakcyjniejszej oferty niż nasza!

Brwi najlepsze szkolenia Ostrów Mazowiecka

Szkolenia ze stylizacji brwi to nie tylko przeprowadzenie krok po kroku przez wybraną metodę, ale także możliwość praktycznego przećwiczenia zabiegu. Oprócz tego nauczysz się u nas perfekcyjnie dopasowywać brwi do twarzy klientki (kształt, grubość, kolor), a także poznasz zasady bezpieczeństwa, przeciwwskazania do zabiegu, metody pielęgnacji brwi oraz zasady pracy w gabinecie kosmetycznym (BHP, przygotowanie stanowiska, korzystanie z akcesoriów).

Szkolenia z liftingu rzęs Ostrów Mazowiecka

Jeśli interesuje Cię metoda pielęgnacji jaką jest lifting rzęs, możesz nauczyć się wykonywać ten zabieg na naszym szkoleniu. Lifting rzęs skupia się na poprawie kondycji naturalnych rzęs. Nie chodzi tu o spektakularny efekt jak przy przedłużaniu, a o poprawę naturalnego wyglądu rzęs poprzez ich wzmocnienie i odżywienie.

Kursy liftingu rzęs Ostrów Mazowiecka

Kursy liftingu rzęs są w zasięgu możliwości każdej chętnej osoby z okolic Warszawy, w tym również z Ostrowi Mazowieckiej. Zapraszamy do naszej Akademii! Zadzwoń, aby poznać szczegóły i zapisać się na kurs.