Zasięg Działania

Rzęsy brwi najlepsze szkolenia kursy Ostrołęka

Jeśli chcesz rozpocząć przygodę ze stylizacją rzęs lub brwi, to z pewnością poszukujesz w swojej okolicy kursów i szkoleń, które pozwolą Ci zdobyć niezbędną w tym zakresie wiedzę i umiejętności. Nasze szkolenia z brwi i rzęs są skierowane zarówno do osób, które stawiają w tym kierunku swoje pierwsze kroki, jak i do doświadczonych stylistek, które chcą poszerzyć swoje kompetencje, nauczyć się nowych metod i zdobyć certyfikat potwierdzający umiejętności w nowych technikach stylizacji. W naszych kursach mogą brać udział osoby z Ostrołęki i okolic. Wystarczy zarezerwować sobie jeden dzień (przy szkoleniach łączonych cały weekend lub kilka dni), zapisać się na kurs i odwiedzić naszą Akademię w wybranym terminie. Wszystkie szczegóły znajdziesz na naszej stronie, a jeśli masz pytania, możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

Chcesz zapisać się na najlepsze kursy rzęs i brwi? Zadzwoń: 508 432 032

Rzęsy najlepsze szkolenia Ostrołęka

Jakie szkolenia z rzęs możemy zaoferować osobom z Ostrołęki?

  • szkolenia dla początkujących – podstawowe metody stylizacji rzęs, od których można z powodzeniem zacząć swoją przygodę w branży kosmetycznej (metoda 1:1, przedłużanie rzęs 2D-3D, lifting rzęs),
  • szkolenia z różnych metod stylizacji rzęs (przedłużanie rzęs Light Volume 2D-3D, Russian Volume 4D-8D, metoda Blink&Express, lifting rzęs),
  • szkolenia łączone – podczas takich szkoleń można zdobyć umiejętność wykonywania kilku różnych zabiegów, zyskując przy okazji na czasie i kosztach.

Rzęsy najlepsze kursy Ostrołęka

Jeśli interesują Cię nasze kursy w zakresie stylizacji rzęs, mieszkasz w Ostrołęce lub okolicach i chcesz skorzystać z oferty naszej Akademii, skontaktuj się z nami już teraz i zapytaj o szczegóły. Czekamy na Twoją wiadomość lub telefon!

Brwi najlepsze kursy Ostrołęka

Akademia Patrycja Zielińska oferuje również wysokiej jakości kursy ze stylizacji brwi. Na naszych kursach możesz się nauczyć następujących zabiegów:

  • regulacja brwi metodą tradycyjną
  • regulacja brwi z użyciem nici bawełnianej (nitkowanie brwi)
  • stylizacja metodą włoskową (uzupełnianie ubytków jedwabnymi włoskami)
  • brow henna (barwienie brwi henną – naturalne składniki)
  • laminacja brwi (regeneracja i odżywienie włosków)
  • microblading 6D (uzupełnianie ubytków pigmentem)

Brwi najlepsze szkolenia Ostrołęka

Do uczestnictwa w kursach z brwi zapraszamy osoby z Ostrołęki, które chcą zacząć swoją przygodę ze stylizacją, jak i pracujące już w zawodzie stylistki, które chcą zdobyć nowe umiejętności i uprawnienia. Gwarantujemy najwyższą jakość przekazywanej wiedzy oraz możliwość dokładnego przećwiczenia wybranej metody, tak aby móc bezpiecznie i efektywnie wykonywać zabiegi we własnym gabinecie.

Szkolenia z liftingu rzęs Ostrołęka

Szczególnym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszą się nasze szkolenia z liftingu rzęs. Jest to metoda, która zdobywa coraz większą popularność wśród klientek. Jej główną zaletą jest to, że jest naturalna – nie ma tu doklejania sztucznych rzęs, a jedynie praca na naturalnych włoskach.

Kursy liftingu rzęs Ostrołęka

Podczas kursu z liftingu rzęs dowiesz się wszystkiego o tym zabiegu – w jaki sposób odżywić i zregenerować rzęsy, nadać włosom odpowiedni kierunek wzrostu i sprawić, że będą podkręcone, pogrubione i wydłużone w naturalny sposób.

Jeśli mieszkasz w Ostrołęce, kursy liftingu rzęs oraz pozostałe szkolenia w naszej Akademii są w zasięgu Twojej ręki. Wystarczy zadzwonić lub napisać do nas – zachęcamy do zapisów!