Zasięg Działania

Rzęsy brwi najlepsze szkolenia kursy Mława

Chcesz się rozwijać zawodowo i zdobywać nowe kompetencje? Jeśli interesujesz się kosmetyką, a w szczególności stylizacją rzęs i brwi, możesz zdobyć zupełnie nowy zawód i zacząć pracować w dziedzinie, która jest jednocześnie Twoją pasją. Najlepsze kursy i szkolenia z rzęs i brwi przygotują Cię do zawodu stylistki, pozwolą Ci nabrać pewności siebie i otworzą zupełnie nową ścieżkę kariery zawodowej. Jeśli mieszkasz w Mławie, możesz bez problemu zapisać się na jedno z naszych szkoleń. Na pewno nie będziesz żałowała tego kroku, ponieważ będzie to pierwszy krok w kierunku sukcesu!

Kursy i szkolenia ze stylizacji brwi i rzęs – zapisz się! Tel. 508 432 032

Rzęsy najlepsze szkolenia Mława

Czego możesz dowiedzieć się na najlepszych szkoleniach z rzęs?

  • jak bezpiecznie przeprowadzać określone zabiegi (przedłużanie rzęs różnymi metodami, lifting rzęs),
  • jak przygotowywać swoje stanowisko pracy,
  • jak korzystać z poszczególnych akcesoriów i kosmetyków,
  • jakie są wskazania i przeciwwskazania do określonych zabiegów,
  • jak właściwie pielęgnować rzęsy po zabiegu.

W naszej Akademii pracujemy z renomowaną marką Secret Lashes. Daje Ci to możliwość poznania cenionych na rynku kosmetyków, ćwiczenia na najlepszych akcesoriach i pod okiem profesjonalnej instruktorki z wieloletnim doświadczeniem. Jeśli mieszkasz w Mławie, to od naszej Akademii dzieli Cię niedaleka droga. Możesz dojechać do nas na jednodniowe, dwudniowe lub kilkudniowe szkolenie łączone, które umożliwi Ci postawienie pierwszych kroków na ścieżce kariery w branży kosmetycznej.

Rzęsy najlepsze kursy Mława

Z naszych kursów mogą korzystać również praktykujące stylistki. Uczestnictwo w kursie z wybranej metody pozwala poszerzyć ofertę swojego salonu kosmetycznego. Na szkoleniach dla zaawansowanych przekazujemy specjalistyczną wiedzę i umożliwiamy przećwiczenie poznanych metod na modelkach. Po ukończeniu kursu każda uczestniczka otrzymuje certyfikat będący potwierdzeniem zdobytych umiejętności i w związku z tym uprawniający do wykonywania danego zabiegu.

Brwi najlepsze kursy Mława

Kolejną dziedziną, w której warto się rozwijać w branży beauty, jest stylizacja brwi. Zabiegi regulacji brwi, henny, microbladingu czy laminacji brwi cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony klientek. Kształt i kolor brwi to bardzo ważny element wizualny twarzy, dlatego istotne jest, aby dobrać je właściwie do urody klientki. Między innymi tego nauczysz się na kursach z brwi organizowanych w naszej Akademii.

Brwi najlepsze szkolenia Mława

Estetyka brwi to podstawa, którą poznaje się na szkoleniach. Poza takim wprowadzeniem do tematu, kursantki uzyskują także wiedzę teoretyczną o zabiegach i ich bezpieczeństwie, a następnie wiedzę praktyczną o kolejnych etapach przeprowadzania wybranych technik stylizacji. Każdą metodę, z której szkolimy, uczestniczki dokładnie ćwiczą na modelkach, dzięki czemu mogą wytrenować konkretne umiejętności i nabrać koniecznej w tym zawodzie wprawy.

Szkolenia z liftingu rzęs Mława

Chętnym osobom z Mławy oferujemy również uczestnictwo w szkoleniu z liftingu rzęs. Ta metoda pielęgnacji wzbogaci ofertę salonu kosmetycznego, w którym pracujesz.

Kursy liftingu rzęs Mława

Możesz być pewna, że klientki z Mławy i okolic bardzo entuzjastycznie przyjmą ten nowy zabieg w Twoim gabinecie. Lifting rzęs to metoda coraz popularniejsza i coraz bardziej doceniana za swoją naturalność i korzystny wpływ na naturalne rzęsy. Po odbyciu kursu będziesz mogła przeprowadzać zabieg bezpiecznie, poprawnie i z doskonałymi efektami. Zapraszamy do zapisów!