Zasięg Działania

Rzęsy brwi najlepsze szkolenia kursy Milanówek

Jeśli chodzi o kursy zawodowe, ich zadaniem poza daniem umiejętności jest też zainspirowanie do dalszego działania. Dzięki temu zainteresowanie daną dziedziną wzrasta, co przekłada się na dawanie przyjemności z wykonywanej pracy oraz na motywację do działania. Te wszystkie czynniki są potwierdzeniem tego, że nasze szkolenia ze stylizacji brwi i rzęs są najlepsze. Każda kursantka, która miała okazję szkolić się u nas była zachwycona. Dajemy z siebie wszystko zarówno pod względem przekazywania wiedzy jak i wprowadzaniem przyjemnej atmosfery podczas szkoleń. Jeżeli więc jesteś osobą poszukującą kursu w Milanówku bądź okolicach, zajrzyj do naszej Akademii! Możesz odbyć u nas szkolenia z rzęs oraz brwi i nie tylko. Oferujemy też różne metody łączenia stylizacji.

Rzęsy najlepsze szkolenia Milanówek

Na początek powiedzmy sobie trochę o szkoleniach dotyczących stylizacji rzęs. Jest to jedno z tych, na które mamy najwięcej chętnych. Należy do jednego z najbardziej popularnych, ponieważ dziś… Chyba każda kobieta marzy o pięknych i gęstych rzęsach. Jako firma szkoleniowa, mamy współpracę z marką Secret Lashes, dzięki której powstała możliwość, by zaoferować swoim kursantom szkolenia na najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej wymagającymi klientkami, bo używamy do tego kosmetyków najlepszej jakości. Zawsze też trzymamy się wszystkich zasad bezpieczeństwa. Jeśli jesteś osobą, która chce zaoferować to wszystko w swoim salonie kosmetycznym – czekamy na Ciebie!

Rzęsy najlepsze kursy Milanówek

Sam dojazd z Milanówka do nas nie trwa jakoś długo. Zajmie około godziny. Nasze centrum szkoleniowe znajduje się bowiem w Warszawie na ulicy Słowicza 17. Dajemy gwarancję wysokiej jakości kursów i jesteśmy pewni, że po takim kursie staniesz się prawdziwą profesjonalistką. Oto kilka metod, jakie oferujemy:

• przedłużanie rzęs metodą 1:1,
• przedłużanie rzęs metodą Light Volume 2D-3D,
• przedłużanie rzęs metodą Volume Russian Style 4D-8D,
• przedłużanie rzęs metodą ekspresową Blink&Express,
• lifting rzęs.

Oczywiście nie trzeba ograniczać się do jednej metody, można połączyć ze sobą klika, co z pewnością przełoży się na wspaniałe efekty Twojej pracy. Lepszej oferty w okolicach Milanówka na pewno nie znajdziesz, dlatego… Zachęcamy do zapisania się!

Brwi najlepsze kursy Milanówek

Jeżeli jesteś zainteresowana poza rzęsami także stylizacją brwi, takie kursy również możesz u nas znaleźć. Przedstawiamy na nich wszystkie zasady, jakie dotyczą pielęgnacji brwi, oczywiście od podstaw. Pokazujemy nawet to, jak prawidłowo powinna przebiec regulacja. Nauczymy Cię też odpowiednio dobierać kształt brwi oraz ich kolor pod urodę. Na kursach nie zabraknie również metod takich jak henna klasyczna i pudrowa, laminacja brwi i microblanding.

Brwi najlepsze szkolenia Milanówek

Jesteś zainteresowania szkoleniami z brwi, ale nie chcesz ograniczać się tylko do jednej metody? Nie ma w tym najmniejszego problemu, bo i w tym przypadku też można te metody ze sobą połączyć. Wystarczy tylko, że powiesz nam, na jakich zależy Ci najbardziej. Mając takie wytyczne postaramy dobrać się kursy w taki sposób, aby były one dla Ciebie jak najbardziej korzystne.

Szkolenia z liftingu rzęs Milanówek

Dzięki profesjonalnym szkoleniom z liftingu rzęs, będziesz w stanie zdobyć spore doświadczenie, co pozwoli Ci wejść bardzo szybko w branżę beauty. Zabieg ten również zyskał w ostatni czasie na popularności i to na terenie całej Polski. Jesteśmy więc pewni, że chętni na takie kursy znajdą się także w Milanówku.

Kursy liftingu rzęs Milanówek

Jeśli jesteś posiadaczką gabinetu kosmetycznego i chcesz oferować swoim klientom bezpieczne i najwyższej jakości usługi z liftingu rzęs, powinnaś koniecznie ukończyć kurs w tym zakresie. Najlepiej zrobić to w naszym centrum szkoleniowym. Wystarczy tylko, że pozwolisz na to, aby nasza profesjonalistka Cię poprowadziła. Jej zadaniem jest zapewnienie wsparcia i poprawianie wszelkich niedociągnięć, jakie pojawią się podczas Twojej pracy. Zapisywać można się w Milanówku i okolicach. A jeżeli chcesz dowiedzieć się początkowo czegoś więcej, bez wychodzenia z domu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 508 432 032