Zasięg Działania

Kursy rzęs brwi dofinansowania Piaseczno

Chcesz doszkolić się w stylizacji rzęs lub brwi? Chcesz poznać podstawowe zabiegi lub rozszerzyć umiejętności, które już masz? Chcesz skorzystać z dofinansowania, aby nie musieć pokrywać kosztów kursu z własnej kieszeni? Jeśli odpowiedziałaś na te pytania twierdząco, prawdopodobnie zainteresuje Cię nasza oferta kursów z rzęs i brwi, na które można otrzymać dofinansowania i które odbywają się w okolicach Piaseczna. Zapoznaj się ze szczegółami na naszej stronie i skontaktuj się z nami, aby zapisać się na wybrany kurs!

Kursy z brwi i rzęs z dofinansowaniem – zapisz się już teraz! Tel. 508 432 032

Kursy rzęs dofinansowania Piaseczno

Kursy rzęs to popularna w ostatnich latach forma dokształcania się w zawodzie stylistki. Po odbyciu takiego kursu można oferować atrakcyjne usługi – założyć własną działalność lub zatrudnić się w salonie kosmetycznym. Mając konkretne umiejętności, zwiększa się swoje szanse na rynku pracy. Na takie kursy można uzyskać dofinansowanie i jest ono dostępne również w Piasecznie.

Kurs brwi dofinansowania Piaseczno

Warto też odbyć kurs ze stylizacji brwi. To kolejna dziedzina działalności, która dynamicznie się rozwija i z którą można wiązać swoją zawodową przyszłość. Po odbyciu kursu z brwi, w ramach dofinansowania można otrzymać zwrot nawet 80% kosztów, co jest opcją bardzo zachęcającą dla wszystkich tych, którzy wciąż jeszcze poszukują argumentów za tym, żeby zapisać się do naszej Akademii.

Dofinansowanie na szkolenie z rzęs Piaseczno

Dofinansowanie na szkolenie z rzęs można otrzymać zarówno w Piasecznie, jak i w innych pobliskich miejscowościach. Jednym ze źródeł finansowania są bowiem urzędy pracy, które jako instytucje publiczne mają za zadanie wspierać ludzi w rozwoju zawodowym, w tym również w dokształcaniu się w określonych dziedzinach. Istnieje jednak także kilka innych programów, z których można uzyskać dotację. My chętnie w tym pomożemy – bądź pewna, że formalności Cię nie przerosną!

Dofinansowanie na szkolenie z brwi Piaseczno

Podobnie jak w przypadku rzęs, w Piasecznie można też postarać się o dofinansowanie na szkolenie z brwi. Najlepiej jest połączyć dwa kursy i od razu zyskać szersze kwalifikacje, aby zwiększyć swoje szanse zatrudnienia. Oferujemy możliwość uczestniczenia w szkoleniach łączonych, np. z kilku metod stylizacji brwi jednocześnie. Całą ofertę oraz cennik możesz zobaczyć na naszej stronie internetowej, a w przypadku jakichkolwiek pytań, możesz napisać do nas lub zadzwonić. Zapraszamy!