Zasięg Działania

Kurs wybielania zębów lampą LED Warszawa

Wiele osób szuka obecnie w gabinetach kosmetycznych profesjonalnych usług wybielania zębów. Technologia wybielania zębów z użyciem lampy LED jest coraz bardziej zaawansowana i skuteczna. Efekty wybielania są wyraźne i trwałe. Dlatego też zainteresowanie tymi usługami rośnie, a w związku z tym rośnie także potencjał salonów piękności.

Aby efektywnie i bezpiecznie wykonywać zabieg kosmetycznego wybielania zębów, trzeba ukończyć odpowiedni kurs w tym zakresie. Dzięki niemu uzyskuje się wiedzę na temat zabiegu oraz praktyczną umiejętność jego przeprowadzania w celu uzyskania najwyższej skuteczności. Kurs wybielania zębów lampą LED w Warszawie można ukończyć w naszej Akademii. Jest to profesjonalne szkolenie podzielone na część teoretyczną i praktyczną, które daje pełne przygotowanie do wykonywania zabiegów wybielających. Uczestnicy kursu otrzymują certyfikat, który jest potwierdzeniem zdobytych kwalifikacji. Otwiera to zupełnie nowe możliwości zarówno jeśli chodzi o zatrudnienie w branży beauty, jak i o rozwój własnego biznesu kosmetycznego.

Kurs wybielania zębów lampą LED Warszawa

Szkolenie, które oferuje Akademia Patrycja Zielińska w Warszawie, jest podzielone na dwie części.

W części pierwszej, teoretycznej, uczestnicy:

 • poznają zasady BHP oraz dotyczące stanowiska pracy,
 • dowiadują się, na czym polega kosmetyczne wybielanie zębów – poznają kolejne etapy zabiegu i jego ogólną charakterystykę,
 • poznają wskazania i przeciwwskazania do zabiegu oraz zalecenia pozabiegowe,
 • uzyskują wiedzę na temat przyczyn powstawania przebarwień na zębach,
 • poznają różnicę pomiędzy wybielaniem przy pomocy lampy LED oraz nakładek,
 • zapoznają się z kwestiami formalnymi związanymi z wykonywaniem zabiegów w tym zakresie: świadoma zgoda, protokół kosmetycznego wybielania zębów, akty prawne regulujące usługę,
 • zdobywają wiedzę o produktach do wybielania oraz o sposobie działania i obsługi lampy LED,
 • zapoznają się z wyposażeniem stanowiska pracy,
 • uczą się przeprowadzać wywiad z klientem,
 • otrzymują wskazówki dotyczące kontaktu z klientem oraz promowaniem swoich usług.

Kurs wybielania zębów lampą LED przewiduje także praktyczną naukę wykonywania zabiegu. Część praktyczna obejmuje:

 • pokaz trenerski z dokładnym omówieniem poszczególnych czynności,
 • przeprowadzenie wywiadu z klientem,
 • przygotowanie stanowiska pracy i akcesoriów,
 • wypełnienie niezbędnej dokumentacji,
 • przygotowanie klienta do zabiegu,
 • wykonanie zabiegu krok po kroku na modelce lub modelu,
 • praktyczną naukę fotografowania efektów.

Kurs jest zakończony podsumowaniem całego dnia, podczas którego uczestnicy mogą zadać dodatkowe pytania. Następnie przychodzi pora na wręczenie certyfikatu, który potwierdza opanowanie nowych umiejętności oraz wiedzy.

Dbamy nie tylko o merytoryczną wartość naszego kursu wybielania zębów lampą LED, ale także o jego przyjemny przebieg i komfortowe warunki w naszym centrum szkoleniowym. Na uczestników czekają przekąski oraz napoje, a podczas dnia szkoleniowego otrzymują oni także ciepły posiłek w trakcie przerwy lunchowej.

Dlaczego warto uczestniczyć w naszym kursie wybielania zębów w Warszawie? Przede wszystkim dlatego, że jest profesjonalnie przygotowany i prowadzony. Duża dawka wiedzy i praktycznych umiejętności, bogate materiały szkoleniowe i możliwość czerpania z doświadczenia i umiejętności ekspertów – to właśnie zachęca coraz więcej osób do zapisów na nasze kursy. Odbywają się one w dobrze skomunikowanej części Warszawy, w nowocześnie wyposażonym centrum szkoleniowym. Po ukończeniu kursów wciąż można utrzymywać kontakt z instruktorami, otrzymując od nich wsparcie merytoryczne. Co więcej, uczestnicy kursu wybielania zębów lampą LED otrzymują 10% zniżki na inne szkolenia w naszej Akademii, na które również serdecznie zapraszamy.

Wybielanie zębów – zapisz się na kurs w Warszawie

Podsumowując, jeśli szukasz możliwości rozwoju w branży kosmetycznej oraz fachu, który przyciągnie do siebie wielu nowych klientów, kosmetyczne wybielanie zębów to doskonały wybór. Kurs z wykonywania tego zabiegu da Ci niezbędną wiedzę, umiejętności oraz pewność siebie. Dzięki temu będziesz mogła lub mógł zaoferować swoim dotychczasowym i nowym klientom bezpieczną i skuteczną usługę.

Wybielanie zębów lampą LED to metoda bardzo efektywna. Zęby mogą się rozjaśnić nawet o kilka tonów. Efekt jest widoczny przez długi czas, jeśli klient stosuje się do zaleceń pozabiegowych i odpowiednio dba o higienę jamy ustnej. Dzięki temu zabiegowi możesz zyskać grono zadowolonych klientów, którzy będą Twoje usługi polecali innym. Dlatego już teraz zapisz się na kurs wybielania zębów lampą LED w Warszawie i przekonaj się, że warto zainwestować w nabycie tych specjalistycznych umiejętności.

Jak zapisać się na kurs? Możesz skorzystać z formularza kontaktowego na naszej stronie, napisać do nas lub zadzwonić. Sprawdź, czy w naszym kalendarzu jest termin, który Ci pasuje. Jeśli nie – skontaktuj się z nami, a postaramy się zorganizować szkolenie w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy!