Zasięg Działania

Kurs wybielania zębów lampą Beyond Warszawa

Udział w kursie wybielania zębów lampą Beyond może otworzyć zupełnie nowy kierunek w Twojej działalności. Jeśli prowadzisz gabinet kosmetyczny, możesz zająć się profesjonalnym wybielaniem zębów. Ta usługa przyciągnie do Ciebie nowych klientów i da motywację do dalszego rozwijania biznesu.

Kurs wybielania zębów lampą Beyond możesz ukończyć w Warszawie, w bardzo dogodnej lokalizacji i w profesjonalnych warunkach. Akademia Patrycja Zielińska zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do zapoznania się ze szczegółami szkolenia oraz do zapisów!

Kurs wybielania zębów lampą Beyond Warszawa

Na czym polega wybielanie zębów lampą Beyond? Jest to metoda wybielania zębów zbliżona do tej, którą oferują gabinety stomatologiczne. Podczas zabiegu na zęby nakładany jest specjalny żel wybielający. Jego działanie jest aktywowane światłem lampy LED. Metoda ta jest bezpieczna, szybka i efektywna, dlatego coraz więcej osób jest nią zainteresowanych. W kilkanaście minut można znacząco rozjaśnić uśmiech. W przypadku silniejszych przebarwień można powtórzyć zabieg, aby osiągnąć oczekiwany efekt.

Podczas kursu wybielania zębów lampą Beyond zdobywa się nie tylko wiedzę na temat samego zabiegu, ale także dużo cennych informacji dotyczących przyczyn przebarwień, profilaktyki powstawania przebarwień, właściwej higieny jamy ustnej. Tę cenną wiedzę można następnie przekazać klientom, aby pomóc im jak najlepiej dbać o piękny uśmiech i maksymalnie wydłużyć efekt wybielania lampą.

Jeśli chcesz zapisać się na kurs wybielania zębów lampą Beyond w Warszawie, zapraszamy do naszej Akademii. Gwarantujemy profesjonalne przygotowanie do przeprowadzania tego zabiegu i pomoc w rozwinięciu biznesu w tym zakresie.

Szkolenia wybielanie zębów lampą Beyond

Podobnie jak wszystkie kursy w naszej Akademii, szkolenia z wybielania zębów składają się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej.

  1. W ramach części teoretycznej uczestnicy są zapoznawani z zasadami BHP oraz z obowiązującymi przepisami prawnymi dotyczącymi stosowania preparatów wybielających. Przedstawiamy wszystkie etapy zabiegu oraz używane podczas wybielania preparaty, akcesoria, zabezpieczenia i urządzenia. W tej części kursu omawiane są także przyczyny powstawania przebarwień oraz wszelkie wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Uczestnicy kursu zdobywają wiedzę o tym, jak powinno się dbać o zęby bezpośrednio po wybielaniu, aby utrzymać efekt i maksymalnie go wydłużyć. Ponadto obserwują zabieg pokazowy wykonywany przez instruktora. Następnie przechodzimy do części praktycznej, czyli samodzielnego przeprowadzenia wybielania.
  2. Część praktyczna szkolenia jest niezwykle istotna, ponieważ to właśnie wtedy uczestnicy uczą się samego zabiegu. Składa się on z kilku etapów. Począwszy od przygotowania stanowiska pracy, poprzez przygotowanie klienta do zabiegu (odpowiednie ułożenie na fotelu, zabezpieczenie dziąseł i tkanek miękkich), aż po sam proces wybielania (nakładanie żelu, naświetlanie lampą Beyond). Część praktyczna szkolenia obejmuje też wypełnianie niezbędnej dokumentacji związanej z usługą kosmetycznego wybielania zębów.

Dodatkowo nasze kursy są wzbogacone o aspekty stricte biznesowe, tzn. cenne wskazówki dotyczące wprowadzenia usługi do oferty gabinetu, szkolenie z fotografowania efektów zabiegu itp. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują merytoryczne wsparcie poprzez stały kontakt z instruktorem, który pozostaje do dyspozycji w razie pytań.

Takie połączenie kwestii teoretycznych i praktycznych pozwala nam perfekcyjnie przygotować kursantów do samodzielnego świadczenia usług w zakresie kosmetycznego wybielania zębów lampą Beyond.

Szkolenia wybielanie zębów lampą Beyond Warszawa

Bezpieczny i bezbolesny zabieg wybielania zębów lampą Beyond to doskonały pomysł na rozszerzenie własnej działalności lub rozpoczęcie zupełnie nowego biznesu. Szkolenie z wybielania zębów da Ci umiejętności i wiedzę, które są potwierdzone wydanym przez Akademię Patrycja Zielińska certyfikatem.

Dbamy o komfort uczestników naszych szkoleń i przyjazną atmosferę. Nasza Akademia jest nowocześnie i estetycznie wyposażona. Przyjemne wnętrza, dostęp do nowoczesnych akcesoriów i urządzeń, a także życzliwe podejście do kursantów to dodatkowe atuty naszej oferty. Podczas szkolenia zapewniamy ciepły posiłek, napoje, słodki poczęstunek. Absolwenci kursu otrzymują w prezencie 10% rabatu na inne szkolenia oferowane przez Akademię.

Chcesz rozpocząć nowy biznes z naszą pomocą? Rozszerzyć działalność, zdobyć nowych klientów, nauczyć się czegoś nowego? W takim razie nasza propozycja szkolenia z wybielania zębów lampą Beyond w Warszawie powinna Cię zainteresować. Jeśli masz pytania, zadzwoń do nas: tel. 508 432 032

Możesz też zapoznać się z informacjami o szkoleniu dostępnymi na naszej stronie: Wybielanie zębów

Zapraszamy do zapisów na szkolenia i liczymy na owocną współpracę!