Zasięg Działania

Kurs szkolenia henna pudrowa brow nitkowanie Wołomin

Czy wiesz, że możesz zdobyć zupełnie nowe umiejętności w zakresie pielęgnacji i stylizacji brwi w zaledwie kilka lub kilkanaście godzin? Kursy i szkolenia z brwi to doskonały sposób na to, aby podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć nowe klientki. Jeśli chcesz stać się profesjonalistką w zakresie henny pudrowej, regulacji brwi (nitkowanie lub regulacja tradycyjna), laminacji brwi i innych metod, zapisz się na nasze kursy. Zapraszamy osoby z Wołomina i okolic, które mogą do nas dotrzeć w zaledwie kilkadziesiąt minut.

Kursy z pielęgnacji i stylizacji brwi – zadzwoń: 508 432 032

Szkolenia henna pudrowa Wołomin

Do kogo są skierowane szkolenia henny pudrowej? Mogą w nich uczestniczyć osoby, które dopiero wprawiają się do zawodu stylistki rzęs i uczą się podstawowej wiedzy o ich pielęgnacji. Mogą także wziąć w nim udział osoby, które pracują już w salonach kosmetycznych, a chcą poszerzyć swoją ofertę o kolejne zabiegi lub doszkolić się, aby móc oferować usługi na wyższym poziomie.

Kurs henna pudrowa Wołomin

Osoby mieszkające i/lub pracujące w Wołominie mają dostęp do najwyższej jakości kursów, które odbywają się w naszej Akademii w Warszawie. To zaledwie kilkadziesiąt minut drogi. Pracujemy na najlepszych, renomowanych kosmetykach. Pod okiem doświadczonej, certyfikowanej instruktorki dowiesz się wszystkiego o hennie pudrowej i przećwiczysz zabieg, dopracowując technikę w każdym detalu.

Szkolenia z laminacji brwi Wołomin

Zapoznaj się także z ofertą szkolenia z laminacji brwi. Dzięki temu zabiegowi brwi mają o wiele lepszą kondycję i naturalnie, same z siebie, prezentują się znacznie korzystniej. Ponadto podkreślony jest ich kolor, dzięki czemu są uwydatnione, a spojrzenie nabiera wyrazistości. Zabieg ten jest popularny zarówno w Wołominie, jak i w innych miastach w okolicy. Jeśli chcesz go zaoferować swoim klientkom, weź udział w kursie i poznaj laminację brwi od podszewki.

Szkolenia brow henna Wołomin

Szkolenia brow henna to sposób na sukces w branży kosmetycznej. Dowiadujesz się na nich rzeczy teoretycznych, jak i praktycznych, między innymi:

  • jakie kosmetyki używane są podczas zabiegu,
  • jakie są wskazania i przeciwwskazania do zabiegu,
  • jak przygotować stanowisko pracy i akcesoria,
  • w jaki sposób wykonać poszczególne etapy zabiegu,
  • jak dbać o brwi po wykonaniu zabiegu.

Technikę możesz przećwiczyć na modelce pod czujnym okiem instruktorki, dzięki czemu uczysz się na bieżąco, poprawiasz błędy, rozwiewasz swoje wątpliwości i zdobywasz bardzo cenne doświadczenie.

Jeśli szukasz w okolicach Wołomina miejsca, gdzie nauczysz się tego wszystkiego w atmosferze profesjonalizmu, ale i życzliwości, to zgłoś się do nas – czekamy na Twój telefon!

Nitkowanie brwi kurs Wołomin

Innym kursem, który może Cię zainteresować, jest nitkowanie. Ta metoda regulacji brwi przeznaczona jest dla osób wyjątkowo wrażliwych na ból i wszystkich tych, które z dowolnych powodów preferują użycie bawełnianej nici niż tradycyjną regulację brwi. Tego, jak dobrać kształt brwi do urody klientki, w jaki sposób wykonać zabieg nitkowania i jak dbać o brwi po zabiegu dowiesz się podczas kursu. Nitkowanie twarzy pozwala osiągnąć efekt gładkiej twarzy na długi czas i coraz częściej budzi zainteresowanie klientek. Kurs można połączyć z innymi szkoleniami i zyskać na cenie (np. nitkowanie twarzy i henna – 7-godzinny kurs łączony w cenie 990 zł). Jeśli jesteś zainteresowana, przedstawimy Ci szczegóły telefonicznie. Zapraszamy!