Zasięg Działania

Kurs szkolenia henna pudrowa brow nitkowanie Sierpc

Chcesz rozwinąć się w wymarzonym zawodzie stylistki brwi? Zdobyć nowe umiejętności, poszerzyć swoją wiedzę, wyspecjalizować się w konkretnej metodzie? U nas masz taką możliwość. Po ukończeniu wybranego kursu – np. henny pudrowej, nitkowania, laminacji brwi – staniesz się prawdziwą specjalistką! Zapraszamy osoby z Sierpca do zapisów na kursy w Akademii Patrycja Zielińska.

Szkolenia z henny pudrowej, laminacji brwi i innych metod – zapraszamy! Tel. 508 432 032

Szkolenia henna pudrowa Sierpc

Doskonałym wyborem jest szkolenie z henny pudrowej. Po jego ukończeniu możesz oferować klientkom w Sierpcu i okolicach popularny na rynku kosmetycznym zabieg. Henna pudrowa pozwala osiągnąć efekt podkreślonych, regularnych, estetycznych brwi, o którym marzy wiele kobiet. Mając go w swojej ofercie, z pewnością przyciągniesz do siebie klientki z okolicy. Jeśli ukończysz szkolenie w renomowanej placówce, zwiększysz swoje szanse na sukces.

Kurs henna pudrowa Sierpc

Nasz kurs henny pudrowej pozwoli Ci zdobyć wiedzę ogólną o brwiach, ich anatomii, geometrii i pielęgnacji. Nauczysz się, jak dobierać kształt brwi do urody klientki, przećwiczysz wykonywanie rysunku wstępnego, a następnie dowiesz się wszystkiego o hennie pudrowej. Na koniec będziesz miała możliwość przećwiczyć zabieg na modelce. Nad wszystkim będzie czuwała certyfikowana instruktorka, którą będziesz mogła prosić o pomoc i wskazówki i która skoryguje ewentualne błędy i niedociągnięcia.

Szkolenia z laminacji brwi Sierpc

Nasze centrum szkoleniowe oferuje szeroką gamę szkoleń z brwi, a wśród nich znajdziesz to, którym zainteresowanie stale rośnie: szkolenie z laminacji brwi. To stosunkowo prosty, ale bardzo efektywny zabieg. W niemal każdym gabinecie zajmującym się stylizacją brwi i rzęs jest możliwość skorzystania z tej metody, której celem jest przede wszystkim odżywienie naturalnych włosków. Naucz się tego zabiegu w naszej Akademii! Zapraszamy osoby z Sierpca i okolic.

Szkolenia brow henna Sierpc

Szkolenie Brow Henna można u nas połączyć z innymi kursami. Szkolenie Brow Henna + laminacja brwi oraz Brow Henna + regulacja brwi to najpopularniejsze i najbardziej praktyczne połączenia. Zdobywa się dwie cenne umiejętności za jednym razem, co pozwala oszczędzić czas i pieniądze.

Podczas szkoleń przekazywane są treści:

  • teoretyczne – budowa brwi, sposoby pielęgnacji, przygotowywanie akcesoriów i henny, etapy zabiegu, zasady BHP,
  • praktyczne – rysunek wstępny, dobór kształtu brwi, rozrabianie henny, technika nakładania henny. W tej części ćwiczy się zabieg na modelkach.

Skorzystaj z najlepszych szkoleń w okolicach Sierpca! Bogato wyposażone centrum szkoleniowe, instruktorka z wieloletnim doświadczeniem, profesjonalne kosmetyki i akcesoria oraz solidna dawka wiedzy – to właśnie znajdziesz w Akademii Patrycja Zielińska.

Nitkowanie brwi kurs Sierpc

Zapraszamy również na kurs nitkowania brwi, który pozwoli Ci osiągać bardzo precyzyjne efekty. Uczymy również nitkowania twarzy jako skutecznej metody depilacji. Dzięki bawełnianej nici można się pozbyć nawet najmniejszych, ledwo widocznych włosków i osiągnąć idealnie gładką skórę.

Osoby z Sierpca i okolic nie muszą szukać daleko kursów, które dadzą im nowe kwalifikacje, a w konsekwencji zupełnie nowe możliwości w branży kosmetycznej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych nasza ofertą szkoleniową. Chętnie przedstawimy szczegóły telefonicznie (tel. 508 432 032) lub mailowo. Czekamy na kontakt!