Zasięg Działania

Kurs szkolenia henna pudrowa brow nitkowanie Piaseczno

Jeśli chcesz rozwijać się zawodowo jako stylistka brwi, warto abyś wybrała najlepsze kursy i szkolenia, dzięki którym zdobędziesz wiedzę i umiejętności na najwyższym poziomie. Nasza oferta skierowana jest do osób z Piaseczna i okolic. W Akademii Patrycja Zielińska możesz uczestniczyć w różnorodnych kursach z zakresu stylizacji i pielęgnacji brwi. Dzięki fachowo przekazywanej wiedzy oraz najlepszym produktom będziesz mogła zaoferować swoim klientkom to, czego nie da im konkurencja. Sprawdź ofertę naszych szkoleń i zadbaj już dzisiaj o przyszłość swojego biznesu!

Znajdź dla siebie szkolenie z brwi – zapraszamy do kontaktu! Tel. 508 432 032

Szkolenia henna pudrowa Piaseczno

Szkolenia z henny pudrowej są skierowane zarówno do osób, które prowadzą (lub planują prowadzić) gabinety kosmetyczne w Piasecznie, jak i do tych, które chcą szukać zatrudnienia w zawodzie stylistki. Osoby początkujące mogą w ten sposób rozpocząć swoją przygodę z branżą, natomiast pracujące już w zawodzie stylistki mogą poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe, cenne umiejętności.

Kurs henna pudrowa Piaseczno

Czego dowiesz i nauczysz się na kursie z henny pudrowej?

  • Zapoznasz się z produktami ekskluzywnej marki Brow Xenna, na których pracujemy w naszej Akademii.
  • Poznasz zasady BHP oraz nauczysz się odpowiednio przygotowywać swoje stanowisko pracy.
  • Dowiesz się, jakie są przeciwwskazania i wskazania do zabiegu.
  • Poznasz etapy zabiegu i dowiesz się, na czym konkretnie polegają.
  • Nauczysz się wykonywać hennę pudrową krok po kroku.
  • Dowiesz się, jak dobierać styl brwi do typu urody i nauczysz się trafnie doradzać klientkom w tym zakresie.
  • Przećwiczysz dokładnie zabieg pod czujnym okiem instruktorki.

Po ukończonym kursie otrzymasz certyfikat potwierdzający opanowanie nowych umiejętności. Możesz też liczyć na naszą dalszą pomoc i doradztwo, stawiając pierwsze kroki w nowej metodzie stylizacji.

Szkolenia z laminacji brwi Piaseczno

Inną ciekawą propozycją dla osób z Piaseczna są szkolenia z laminacji brwi. Metoda ta umożliwia wydobycie potencjału naturalnych brwi klientek. Dzięki temu efekt jest bardzo korzystny i przede wszystkim naturalny. Podczas zabiegu nadaje się włoskom odpowiedni kierunek wzrostu. Włoski są przy tym regenerowane i intensywnie odżywiane, dzięki czemu prezentują się zdrowiej. Idealny kształt i kolor brwi osiąga się podczas regulacji i delikatnej koloryzacji. Warto odbyć takie szkolenie, ponieważ coraz więcej klientek jest zainteresowanych właśnie tą procedurą.

Szkolenia brow henna Piaseczno

W naszej Akademii możesz odbyć profesjonalne szkolenia brow henna, podzielone na część teoretyczną i praktyczną. Wiedza teoretyczna jest Ci potrzebna do tego, aby właściwie przygotować się do przeprowadzania zabiegu oraz dbania o własne stanowisko pracy. Podczas zajęć praktycznych uczysz się umiejętności manualnych, pracy z kosmetykami i przyrządami. Obie części uzupełniają się i są niezbędne do tego, abyś mogła stać się specjalistką w zakresie zabiegów brow henna.

Nitkowanie brwi kurs Piaseczno

Innym naszym chętnie wybieranym kursem jest nitkowanie brwi. To metoda regulacji, która pozwala osiągnąć efekt długotrwały i satysfakcjonujący, zwłaszcza dla osób, które nie przepadają za tradycyjną regulacją lub mają zbyt wrażliwą skórę. Regulacja z użyciem nici bawełnianej to metoda używana w coraz większej liczbie gabinetów kosmetycznych. Jeśli chcesz zaoferować ją także swoim klientkom, zapisz się na szkolenie i naucz się wykonywać zabieg profesjonalnie i efektywnie. Zapraszamy!