Zasięg Działania

Kurs szkolenia henna pudrowa brow nitkowanie Marki

Zawód stylistki brwi jest nie tylko przyszłościowy, ale i bardzo ciekawy. Codzienna praca z ludźmi, możliwość zdobywania nowej wiedzy i umiejętności, śledzenia trendów w modzie i kosmetyce, a także rozwijania własnego biznesu – to opcja bardzo zachęcająca dla wielu osób zainteresowanych kosmetyką i urodą. Jeśli marzy Ci się bycie specjalistką od brwi, droga do tego celu wcale nie jest trudna. Wystarczy zdobyć odpowiednie kwalifikacje, a to jest możliwe dzięki ofercie kursów i szkoleń dostępnych w naszej Akademii.

Zdobądź nowe kwalifikacje w zakresie stylizacji brwi – zapisz się na kurs! Tel. 508 432 032

Szkolenia henna pudrowa Marki

Odbycie szkolenia z henny pudrowej może odmienić Twoje życie, dając Ci nowe możliwości zawodowe. Nauczysz się przeprowadzać zabieg, który cieszy się dużą popularnością. Na pewno szybko znajdziesz chętne na niego klientki. Będziesz mogła otworzyć własną działalność lub zatrudnić się w salonie kosmetycznym. A może już pracujesz w zawodzie stylistki? Jeśli tak, nowa specjalizacja z pewnością poszerzy Twoje możliwości i pozwoli Ci na satysfakcjonujący rozwój zawodowy.

Kurs henna pudrowa Marki

Kursy odbywają się w naszym centrum szkoleniowym w Warszawie. Jeśli mieszkasz w Markach, kurs z henny pudrowej jest jak najbardziej w zasięgu Twoich możliwości. Dojedziesz do nas w zaledwie pół godziny. Kurs będzie trwał 8 godzin, w międzyczasie jest przewidziana przerwa obiadowa (gorący posiłek w cenie kursu). Po takim jednodniowym szkoleniu będziesz gotowa do tego, aby przeprowadzać zabieg w sposób w pełni profesjonalny i bezpieczny.

Szkolenia z laminacji brwi Marki

Szkolenia w naszej Akademii można łączyć i często jest to najbardziej korzystna opcja. Po pierwsze dlatego, że tylko raz przedstawiane są treści teoretyczne, związane np. z bezpieczeństwem czy stanowiskiem pracy stylistki. To pozwala oszczędzić cenny czas i nie powielać treści. Po drugie dlatego, że koszt szkolenia łączonego jest adekwatnie niższy niż w sytuacji, gdy uczestniczy się w dwóch oddzielnych szkoleniach. Nasze kursantki chętnie łączą szkolenie z laminacji brwi ze szkoleniem brow henna.

Szkolenia brow henna Marki

Brow henna, czyli farbowanie brwi i nadawanie im nowego, bardziej regularnego kształtu, to jeden z najchętniej wykonywanych zabiegów, nie tylko w Markach, ale i całym regionie. Umiejętności w tym zakresie zagwarantują Ci stałe zainteresowanie klientek. Dzięki szkoleniom łączonym możesz zdobyć kilka umiejętności jednocześnie, co jeszcze bardziej poszerzy Twoje zawodowe możliwości. Takie szkolenia rozkładają się na dwa dni, tak aby wiedza była prezentowana w przyswajalnych dawkach i żeby wszystkie kursantki miały możliwość dokładnego przećwiczenia zabiegów i nabrania wprawy w ich przeprowadzaniu na modelkach.

Nitkowanie brwi kurs Marki

Bez wątpienia warto też zapisać się na nasz kurs nitkowania brwi. Uczymy nie tylko regulacji brwi tą metoda, ale również depilacji całej twarzy. Nitkowanie polega na użyciu delikatnych, bawełnianych niteczek, które dzięki odpowiedniemu skrętowi skutecznie wyrywają włoski, nawet te najdrobniejsze i mało widoczne. Dzięki temu skóra jest idealnie gładka i pozostaje taka na długi czas.

Poznaj popularne metody stylizacji i pielęgnacji brwi – zapraszamy do zapisów na nasze szkolenia! Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegów w Polsce i za granicą. W prezencie dostaniesz od nas również zniżkę -10% na kolejne kursy w Akademii Patrycja Zielińska. Zainteresowana? Czekamy na Twój telefon!