Blog

Patrycja Zielińska – witajcie na moim blogu!

Witajcie!

Nazywam się Patrycja i jestem stylistką rzęs i brwi.  Ponadto na co dzień prowadzę szkolenia ze stylizacji rzęs i brwi w Warszawie. Kocham to, co robię i bardzo się cieszę, że moja pasja przerodziła się w coś więcej niż tylko sposób na dodatkowy zarobek. Zawsze chciałam robić to, co lubię. Gdy rozpoczęłam swoją pracę 14 lat temu, moim głównym celem było osiągnąć absolutną perfekcję w swoim zawodzie.

Dziś mogę przyznać, że satysfakcja kursantek  idealnie podsumowuje moją pracę. Skoro trafiłaś/trafiłeś na mojego bloga, to oznacza, że – podobnie jak i mnie – interesuje Cię tematyka beauty. Zaprzyjaźnijmy się! Wpadaj tu co jakiś czas, bo celem mojego bloga są przede wszystkim inspiracje dla innych stylistek/stylistów lub osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z obszernym światem rzęs i brwi.

Zamierzam pisać o rzęsowych i brwiowych faktach i mitach, poradach, a także produktach, które zdecydowanie polecam. Chciałabym również poruszyć temat ważnych aspektów szkoleniowych. To oznacza, że w tym miejscu znajdziesz kompendium wiedzy, którą przyswoisz w bardzo przystępny sposób. Mam nadzieję, że udostępniane przeze mnie treści przypadną Ci do gustu!

Pozdrawiam

Wasza Patrycja