Zapisz się na zabieg

Doświadcz usługi na najwyższym poziomie

Booksy

Usługi

Cennik:

Stylizacja rzęs metodą 1:1 założenie od 200zł / uzupełnienie od 180zł

Stylizacja rzęs metodą 2-3D (lekkie objętości )  założenie od 200zł/ uzupełnienie od 180zł

Stylizacja rzęs metodą 4-6D (średnie objętości) założenie od 220zł/ uzupełnienie od 200zł

Stylizacja rzęs metodą od 6D (mocne objętości) założenie od 250zł/ uzupełnienie od 230zł

Stylizacja rzęs metodą Kim Camellia założenie – 250zł
Lifting, laminacja oraz botox rzęs – 150zł
Henna pudrowa 100zł
Pakiet: Laminacja brwi i rzęs – 220zł

 

METODA 1:1

Metoda 1:1 polega na przyklejeniu jednej rzęsy syntetycznej do rzęsy naturalnej. Pozwala na uzyskanie delikatnego efektu, zachowując zarazem naturalny wygląd. Polecana dla klientek, które lubią bardzo delikatny efekt.

METODA 2D-3D LIGHT VOLUME

Metoda 2D-3D Light Volume polega na przedłużeniu i zagęszczeniu rzęs klientki za pomocą dwóch lub trzech rzęs syntetycznych do rzęsy naturalnej. Efekt jest bardziej spektakularny od metody 1:1, gdyż rzęsy po zabiegu są w większym stopniu pogrubione, podkręcone, wydłużone i zagęszczone bez efektu przerysowania. Polecana dla klientek, które lubią efekt mocno wytuszowanych rzęs.

METODA 4D-6D VOLUME RUSSIAN STYLE

Przedłużanie rzęs metodą 4D-8D Volume Russian Style to sposób by za pomocą innowacyjnych technik wolumetrycznych osiągnąć efekt gęstych i długich rzęs. Aby osiągnąć pożądany efekt wykorzystuje się bardzo lekkie i cienkie rzęsy, które nie obciążają naturalnych. Polecana dla klientek, które lubią efekt mocno wydłużonych i zagęszczonych rzęs.

METODA od 6D MEGA VOLUME RUSSIAN STYLE

Przedłużanie rzęs metodą  Mega Volume Russian Style to sposób by za pomocą innowacyjnych technik wolumetrycznych osiągnąć efekt gęstych i długich rzęs. Aby osiągnąć pożądany efekt wykorzystuje się bardzo lekkie i cienkie rzęsy, które nie obciążają naturalnych. Polecana dla klientek, które lubią efekt bardzo mocno wydłużonych i zagęszczonych rzęs.

METODA KIM CAMELLIA 

Przedłużanie rzęs metodą Kim Camellia, inspirowane stylem Kim Kardashian bazująca na aplikacji rzęs techniką „ząbkową” dającą nieprawdopodobny efekt „rozgwiazdy” dzięki perfekcyjnie dobranym rzęsom o trzech różnych długościach, stopniowanych. Polecane dla klientek, które lubią naturalny efekt wydłużonych i zagęszczonych rzęs.

LIFTING RZĘS

Lifting rzęs to zabieg modelowania kształtu rzęs, dający bardzo naturalny efekt podkręconych rzęs. Idealnie nadaj się do rzęs naturalnych prostych lub rosnących do dołu. Jest to świetna alternatywa dla klientek, które po zabiegu przedłużania rzęs czują się nienaturalnie.

LAMINACJA BRWI

Laminacja brwi  jest to innowacyjny zabieg pozwalający na ułożenie i zmianę kierunku rosnących włosków. Daje efekt pogrubienia łuku brwiowego, dzięki czemu brwi wyglądają na szersze. Jest to kilkuetapowa procedura, która ma na celu przede wszystkim regenerację i odżywienie włosków brwi.

HENNA PUDROWA

Henna pudrowa to innowacyjna metoda bezinwazyjnej stylizacji brwi, świetna alternatywa dla makijażu permanentnego. Henna utrzymuje się nawet do 6 tygodni. Zabieg ten służy również pielęgnacji , regeneracji oraz odbudowaniu brwi naturalnych.

Rezerwuj w Booksy

Szczegóły

Nasze studio to nie tylko szkolenia. Wolny czas wykorzystujemy na świadczenie usług kosmetycznych przez najlepszych specjalistów w kraju.
Zadzwoń i umów się na termin albo skorzystaj z aplikacji Booksy Booksy lub zadzwoń +48 508 432 032

Kilka słów o mnie

Muszę się przyznać, że jestem zdecydowaną pasjonatką rzęsowego i brwiowego szaleństwa. Całe moje życie zawodowe uzależniłam od działań związanych ze szkoleniem, przekazywaniem wiedzy wszystkim zainteresowanym, drogim mojemu sercu podopiecznym.

Przez wiele lat zdobywałam doświadczenie, niezbędną wiedzę oraz specjalistyczne umiejętności w oparciu o pracę z marką Secret Lashes. Jestem certyfikowanym instruktorem marki Secret Lashes. Codziennie pracuję nad tworzeniem naturalnego piękna brwi i rzęs, oferuję szeroką gamę szkoleń oraz usług opartą o wieloletnią współpracę z cenioną na świecie, wyjątkową marką, Secret Lashes.

Poznaj ofertę

Poznaj opinie
naszych klientek

4,8 Google
Zobacz wszystkie
Agata Witkowska

Ukończyłam szkolenie 5 dniowe ze stylizacji rzęs. Pani Patrycja świetna w swoim fachu, idealnie przekazuje wiedzę i ćwiczenie praktyczne jest przyjemnością. Polecam z całego serca i na pewno wrócę na inne szkolenia. 🙂

Renata Stormin

Bardzo fajne, chociaż bardzo wymagające szkolenia. Pani Patrycja jest super, ma podejście do ludzi i umie przekazać wiedzę. Jestem bardzo zadowolona.

Anya Olenyn

Skończyłam kurs Expert i jestem bardzo zadowolona z nego. Polecam z całego serca i na pewno wrócę na inne szkolenia. To było najlepsze szkolenie🤗 Dzięki @patrycja_secretlashes już umiem zrobić oko klientki podkreślonym, które z pewnością zwróci na siebie uwagę Chociaż robienia kępek to cała tragedia, daliśmy radę😅👌 Od siebie to mogę tylko podziękować za wspaniały wspólnie spędzony czas🕊